Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

Zobrazuji posledních 30 aktualit.

25.2.A tým Nominace na 3.3.

S sebou vždy: dres komplet, Popřípadě bílé triko(kdo má i bílé trenky),Sálovou obuv , doklad totožnosti (obč.průkaz / karta zdrav.poj.), florbal.míček na rozcvičku,pití,

Omluvy co nejdříve prosím písemně na email trenérů ml.zaci@florbalchodov.cz

Veškeré informace o turnaji zde: https://fis.ceskyflorbal.cz/fis/www/report.php?tou...

Sraz vždy 40 min před začátkem zápasu.

konec nejpozději 15:00

Trenér: Procházka Lukáš, Štefek Karel

Skupina na Messengeru: https://m.me/join/AbbTHORWQK97qWn7

Nominace:

Chloupek, David (G)

Koudelka, Robert

Kružík, Jan - dle zdrav. stavu

Šedivý, Josef (G)

Šmíd, Jakub

Štefek, Jan

Štefek, Ondřej

Votava, Antonín

Bezpalec, Matěj

Mužík, Antonín

Procházka, Vojtěch

Štantejský, David

Míková, Tereza

Skoková, Nikola

25.2.Blue Nominace na 3.3.

S sebou vždy: dres komplet, Popřípadě bílé triko(kdo má i bílé trenky), Sálovou obuv, doklad totožnosti (obč.průkaz / karta zdrav.poj.), florbal.míček na rozcvičku,pití, svačinu.

Omluvy co nejdříve prosím písemně na email trenérů ml.zaci@florbalchodov.cz

Veškeré informace o turnaji zde:https://fis.ceskyflorbal.cz/fis/www/report.php?tou...

Sraz: vždy 30 minut před začátkem zápasu

konec nejpozději 15:00

Trenér: Jan Bezpalec T: 603 222 589

Skupina na Messengeru: https://m.me/join/Abb5uffn9FDOHMbu

Nominace:

Barcal, Michael

Ivanski, Tomáš

Kašpar, Ondřej

Stříteský, Adam (G)

Valenta, Jáchym - podle účasti na trénincích

Grulich, Václav

Kavka František

Kulhavý, Vojtěch

Kuzma, Jakub

Petřina, Tobiáš

Šára, Adam

Švéda, Albert - prosím potvrdit

Zajíc, Samuel

Šíp, Jakub (G) 

Bulíř, Lukáš

Horák, Kryštof

Penížek Martin

Matěj Marian (G) - náhradník

Bačková, Karolína (G) - náhradník

Křtěnová, Eva - náhradník

Koptiš, Tomáš - náhradník

Zámostný, Vít - náhradník

Vostatková, Rozálie - náhradník

Fáčková, Barbora - náhradník

Špinka, Vilém - hraje za A tým

Řeháček, Šimon - Omluven

21.2.10. kolo - 11.3.2018

10. kolo odehrají dorostenky dne 11.3.2018 v hale TJ Radlice (Kutvirtova 5,. Praha 5)

zápas v 14:50 hod - soupeř Tigers Praha

zápas v 18:20 hod - soupeř Black Angles

sraz hráček v 13:50 hod. v hale 

21.2.11. kolo - 24.3.2018

11. kolo odehrají DOROSTENKY dne 24.3.2018 v hale ZŠ Kunratice (Předškolní 420, Praha 414)

zápas v 13:40 hod. soupeř Wizzards

zápas v 17:10 hod. soupeř Panthers

sraz hráček v 12:40 hod.

19.2.NOMINACE WHITE 25.02.2018

Datum: neděle 25.02.2018

Místo: SH BIOS Kladno

Sraz: 10:50

Zápasy: 11:30 - Wizards DDM Praha 10 orange; 13:10 - Orka Čelákovice

Hlášenka (s adresou a rozpisem): https://fis.ceskyflorbal.cz/fis/www/report.php?tournamentId=82935

Kontakt na trenéry: Roman Stodola (722 528 350)

Nominace jmenovitě: 

Gólmani: 

Stříteský Adam 

Bulan Vojtěch 

Hráči do pole: 

Juřík Ondřej

Trejtnar Jan

Rychlý Adam

Ševít Martin

Vlček Mirek

Rybka Vojtěch

Mclean Timon

Cintl Martin

Denemark David

Lanšádl Ondřej

Urbánek Michal 

Jašek Michal 

Jura Vítek 

Omluveni: 

Vízdal Jan

Čurda Martin

17.2.Nominace A 25.2.

Datum: Neděle 25.2.

Místo: Nová MSH Mladá Boleslav -
Zalužanská 1457, Mladá Boleslav , 29301

Sraz: 10:00

Zápasy: 10:40 MB12:20 Sparta

Trenérské zastoupení: Tomáš Boubelík (776 044 477), Adam Havránek

info zde: https://fis.ceskyflorbal.cz/fis/www/report.php?tournamentId=82939

Nominace:

Hodík, Karel (G)

Hnátek, Ondřej (G)

Gabriel, Filip

Gabriel, Michal

Chaloupka, Viktor

Jambor, Matěj

Josefovič, Tomáš

Kafka, Lukáš

Kolář, Matěj

Kulhavý, Jonáš

Matoušek, Marek

Pospíchal, Adam

Škorpa, Martin

Štefek, Jan

Vácha, Štěpán

Valenta, Ondřej

Vít, David

17.2.Nominace BLUE 25.2.

Datum: Neděle 25.2.

Místo: SH TJ Kobylisy

Sraz: 8:20

Zápasy: 9:00 Rudná10:40 Kobylisy

Info zde: https://fis.ceskyflorbal.cz/fis/www/report.php?tou...

Trenérské zastoupení: Marcel Jambor

Nominace:

Poráč, Marek (G)

Šedivý, Josef (G)

Beneš, Vojtěch

Bezpalec, Filip

Bezpalec, Matěj

Bohumínská, Lucie

Denkstein, Šimon

Halamová, Monika

Kružík, Jan

Kuzma, Tomáš

Moudrý, David

Peterka, Ondřej

Viktorýn, Richard

Vondra, David

Vyčítal, Jan

Weigner, David

Záboj, Michal

14.2.nominace 17.2.

Sraz v 8:20 v hale SH Děkanka

rozpis: https://fis.ceskyflorbal.cz/fis/www/report.php?tou...

nominace:

1 - Eliška Rojíčková

2 - Eliška Semorádová

3 - Michaela Dudková

4 - Nikol Obermajerová

5 - Markéta Pečenková

6 - Eva Křtěnová

7 - Kateřina Šindelářová

8 - Karolína Klečková

9 - Šárka Marvalová

10 - Hálová Anet

11 - Nicol Drábková

Trenér: Robert Křesťan (731 781 104)

14.2.Sedmý turnaj přípravek

Tým FAT PIPE FLORBAL CHODOV "A" odehraje sedmý turnaj v NEDĚLI 4.3.2018 (1. koš)

v hale SH U Učiliště 1683, Čelákovice (pořádá Orka Čelákovice)

zápas v 9:30 hod. soupeř ORKA Čelákovice

zápas v 10:30 hod. soupeř Wizards DDM Praha 10 orange

zápas v 12:00/12:30/13:00 dle umístění ve skupině.

sraz hráčů v 8:50 hod.

==========

Tým FAT PIPE FLORBAL CHODOV BLUE odehraje sedmý turnaj v SOBOTU 3.3.2018 (3. koš)

v hale SH ZŠ Campanus (Jírovcovo náměstí 1782, Praha 4)

zápas v 9:00 hod. soupeř Wizards DDM Praha 10 white

zápas v 11:00 hod. soupeř FBC Kralupy n/Vl.

zápas v 12:00/12:30/13:00 dle umístění ve skupině

sraz hráčů v 8:20 hod.

=================

31.1.9. kolo 24.2.2018

9. kolo odehrajeme dne 24.2.2018 v hale Slavia VŠ Plzeň (U Borského parku 2639/21, Plzeň)

zápas v 10:10 hod. soupeř Bohemians

zápas v 12:30 hod. soupeř Mladá Boleslav

sraz na první zápas v 9,00 hod.

28.1.NOMINACE WHITE 3.2.2018

Datum: sobota 3.2.2018

Hala: Gymnázium Františka Palackého Neratovice

Sraz: 09:40

Zápasy: 10:20 - SK Florbal Benešov, 11:40 - Start98 Praha Kunratice

Konec turnaje: max. 15:00

Hlášenka (s adresou a rozpisem): https://fis.ceskyflorbal.cz/fis/www/report.php?tournamentId=82853

Kontakt na trenéry: Jiří Pochop (725 774 414)

S sebou: zápasový dres modrý i bílý, hokejku, vlastní míček na rozcvičku, boty do haly, pití, svačinu

Nominace:

Koupílek, Jiří (G)

Váňa, Vojtěch (G)

Adamec, Jakub

Bouší, Adam

Božovský, Jan

Cupal, Vilém

Horák, Jakub

Hybš, Daniel

Hybš, Dominik

Janeček, Tomáš

Kolisnichenko, Oleksandr

Krbec, Kryštof

Kysela, Viktor

Stránský, Filip

Šácha, Jaroslav

Šprungl, Jakub


Omluveni:

Křesťan, Marek

Ranš, Tadeáš

Sedláček, Lukáš

Soukup, Ondřej

25.1.TRÉNINKY - JARNÍ PRÁZDNINY

O letošních pololetních a navazujícíh jarních prázdninách, souvisejících s Prahou 4 a tedy i s naší městskou částí, budou probíhat tréninky v upraveném režimu, který uvádíme níže.

čtvrtek 1.2. - pololetní prázdniny:

  • tréninky standardně bez změny s ohledem na víkendové turnaje kategorií

pátek 2.2. - pololetní prázdniny:

  • mlži Blue a mlži White - podělit se o velkou část haly
  • strži White zrušeno

tréninky dle kategorií - jarní prázdniny 5.2. - 9.2.:

  • přípravka
    • zrušeny tréninky
    • dobrovolný trénink s elévy - úterý 6.2. od 15.30 - 16.45
  • elévové a elévky
    • pondělí - zrušeno
    • úterý - pouze velká část haly
    • čtvrtek - společný trénink elévové / elévky od 16.00 - 17.30
  • ml. a st.žákyně
    • standardní režim
  • ml. a st.žáci WHITE
    • úterý - polovina velké části haly
    • čtvrtek - standardně
    • pátek - společný trénink od 17.00 - 18.30
  • ml.žáci a st.žáci BLUE
    • pondělí - společný trénink pouze velká část haly
    • středa - společný trénink pouze velká část haly
    • čtvrtek - st.žáci standardně + dobrovolný trénink pro ml.žáky
    • pátek - ml.žáci zrušeno

25.1.TRÉNINKY - JARNÍ PRÁZDNINY

O letošních pololetních a navazujícíh jarních prázdninách, souvisejících s Prahou 4 a tedy i s naší městskou částí, budou probíhat tréninky v upraveném režimu, který uvádíme níže.

čtvrtek 1.2. - pololetní prázdniny:

  • tréninky standardně bez změny s ohledem na víkendové turnaje kategorií

pátek 2.2. - pololetní prázdniny:

  • mlži Blue a mlži White - podělit se o velkou část haly
  • strži White zrušeno

tréninky dle kategorií - jarní prázdniny 5.2. - 9.2.:

  • přípravka
    • zrušeny tréninky
    • dobrovolný trénink s elévy - úterý 6.2. od 15.30 - 16.45
  • elévové a elévky
    • pondělí - zrušeno
    • úterý - pouze velká část haly
    • čtvrtek - společný trénink elévové / elévky od 16.00 - 17.30
  • ml. a st.žákyně
    • standardní režim
  • ml. a st.žáci WHITE
    • úterý - polovina velké části haly
    • čtvrtek - standardně
    • pátek - společný trénink od 17.00 - 18.30
  • ml.žáci a st.žáci BLUE
    • pondělí - společný trénink pouze velká část haly
    • středa - společný trénink pouze velká část haly
    • čtvrtek - st.žáci standardně + dobrovolný trénink pro ml.žáky
    • pátek - ml.žáci zrušeno

25.1.TRÉNINKY - JARNÍ PRÁZDNINY

O letošních pololetních a navazujícíh jarních prázdninách, souvisejících s Prahou 4 a tedy i s naší městskou částí, budou probíhat tréninky v upraveném režimu, který uvádíme níže.

čtvrtek 1.2. - pololetní prázdniny:

  • tréninky standardně bez změny s ohledem na víkendové turnaje kategorií

pátek 2.2. - pololetní prázdniny:

  • mlži Blue a mlži White - podělit se o velkou část haly
  • strži White zrušeno

tréninky dle kategorií - jarní prázdniny 5.2. - 9.2.:

  • přípravka
    • zrušeny tréninky
    • dobrovolný trénink s elévy - úterý 6.2. od 15.30 - 16.45
  • elévové a elévky
    • pondělí - zrušeno
    • úterý - pouze velká část haly
    • čtvrtek - společný trénink elévové / elévky od 16.00 - 17.30
  • ml. a st.žákyně
    • standardní režim
  • ml. a st.žáci WHITE
    • úterý - polovina velké části haly
    • čtvrtek - standardně
    • pátek - společný trénink od 17.00 - 18.30
  • ml.žáci a st.žáci BLUE
    • pondělí - společný trénink pouze velká část haly
    • středa - společný trénink pouze velká část haly
    • čtvrtek - st.žáci standardně + dobrovolný trénink pro ml.žáky
    • pátek - ml.žáci zrušeno

25.1.TRÉNINKY - JARNÍ PRÁZDNINY

O letošních pololetních a navazujícíh jarních prázdninách, souvisejících s Prahou 4 a tedy i s naší městskou částí, budou probíhat tréninky v upraveném režimu, který uvádíme níže.

čtvrtek 1.2. - pololetní prázdniny:

  • tréninky standardně bez změny s ohledem na víkendové turnaje kategorií

pátek 2.2. - pololetní prázdniny:

  • mlži Blue a mlži White - podělit se o velkou část haly
  • strži White zrušeno

tréninky dle kategorií - jarní prázdniny 5.2. - 9.2.:

  • přípravka
    • zrušeny tréninky
    • dobrovolný trénink s elévy - úterý 6.2. od 15.30 - 16.45
  • elévové a elévky
    • pondělí - zrušeno
    • úterý - pouze velká část haly
    • čtvrtek - společný trénink elévové / elévky od 16.00 - 17.30
  • ml. a st.žákyně
    • standardní režim
  • ml. a st.žáci WHITE
    • úterý - polovina velké části haly
    • čtvrtek - standardně
    • pátek - společný trénink od 17.00 - 18.30
  • ml.žáci a st.žáci BLUE
    • pondělí - společný trénink pouze velká část haly
    • středa - společný trénink pouze velká část haly
    • čtvrtek - st.žáci standardně + dobrovolný trénink pro ml.žáky
    • pátek - ml.žáci zrušeno

25.1.TRÉNINKY - JARNÍ PRÁZDNINY

O letošních pololetních a navazujícíh jarních prázdninách, souvisejících s Prahou 4 a tedy i s naší městskou částí, budou probíhat tréninky v upraveném režimu, který uvádíme níže.

čtvrtek 1.2. - pololetní prázdniny:

  • tréninky standardně bez změny s ohledem na víkendové turnaje kategorií

pátek 2.2. - pololetní prázdniny:

  • mlži Blue a mlži White - podělit se o velkou část haly
  • strži White zrušeno

tréninky dle kategorií - jarní prázdniny 5.2. - 9.2.:

  • přípravka
    • zrušeny tréninky
    • dobrovolný trénink s elévy - úterý 6.2. od 15.30 - 16.45
  • elévové a elévky
    • pondělí - zrušeno
    • úterý - pouze velká část haly
    • čtvrtek - společný trénink elévové / elévky od 16.00 - 17.30
  • ml. a st.žákyně
    • standardní režim
  • ml. a st.žáci WHITE
    • úterý - polovina velké části haly
    • čtvrtek - standardně
    • pátek - společný trénink od 17.00 - 18.30
  • ml.žáci a st.žáci BLUE
    • pondělí - společný trénink pouze velká část haly
    • středa - společný trénink pouze velká část haly
    • čtvrtek - st.žáci standardně + dobrovolný trénink pro ml.žáky
    • pátek - ml.žáci zrušeno

25.1.TRÉNINKY - JARNÍ PRÁZDNINY

O letošních pololetních a navazujícíh jarních prázdninách, souvisejících s Prahou 4 a tedy i s naší městskou částí, budou probíhat tréninky v upraveném režimu, který uvádíme níže.

čtvrtek 1.2. - pololetní prázdniny:

  • tréninky standardně bez změny s ohledem na víkendové turnaje kategorií

pátek 2.2. - pololetní prázdniny:

  • mlži Blue a mlži White - podělit se o velkou část haly
  • strži White zrušeno

tréninky dle kategorií - jarní prázdniny 5.2. - 9.2.:

  • přípravka
    • zrušeny tréninky
    • dobrovolný trénink s elévy - úterý 6.2. od 15.30 - 16.45
  • elévové a elévky
    • pondělí - zrušeno
    • úterý - pouze velká část haly
    • čtvrtek - společný trénink elévové / elévky od 16.00 - 17.30
  • ml. a st.žákyně
    • standardní režim
  • ml. a st.žáci WHITE
    • úterý - polovina velké části haly
    • čtvrtek - standardně
    • pátek - společný trénink od 17.00 - 18.30
  • ml.žáci a st.žáci BLUE
    • pondělí - společný trénink pouze velká část haly
    • středa - společný trénink pouze velká část haly
    • čtvrtek - st.žáci standardně + dobrovolný trénink pro ml.žáky
    • pátek - ml.žáci zrušeno

25.1.TRÉNINKY - JARNÍ PRÁZDNINY

O letošních pololetních a navazujícíh jarních prázdninách, souvisejících s Prahou 4 a tedy i s naší městskou částí, budou probíhat tréninky v upraveném režimu, který uvádíme níže.

čtvrtek 1.2. - pololetní prázdniny:

  • tréninky standardně bez změny s ohledem na víkendové turnaje kategorií

pátek 2.2. - pololetní prázdniny:

  • mlži Blue a mlži White - podělit se o velkou část haly
  • strži White zrušeno

tréninky dle kategorií - jarní prázdniny 5.2. - 9.2.:

  • přípravka
    • zrušeny tréninky
    • dobrovolný trénink s elévy - úterý 6.2. od 15.30 - 16.45
  • elévové a elévky
    • pondělí - zrušeno
    • úterý - pouze velká část haly
    • čtvrtek - společný trénink elévové / elévky od 16.00 - 17.30
  • ml. a st.žákyně
    • standardní režim
  • ml. a st.žáci WHITE
    • úterý - polovina velké části haly
    • čtvrtek - standardně
    • pátek - společný trénink od 17.00 - 18.30
  • ml.žáci a st.žáci BLUE
    • pondělí - společný trénink pouze velká část haly
    • středa - společný trénink pouze velká část haly
    • čtvrtek - st.žáci standardně + dobrovolný trénink pro ml.žáky
    • pátek - ml.žáci zrušeno

23.1.Turnaj a nominace 28.1.

Nominace na turnaj týmů starších žákyň:
- sraz v místě konání

- s sebou dresy, míček na rozchytání, doklad pro případnou kontrolu totožnosti (kartička ZP atd.), pro jistotu a možnost případného venkovního rozběhání i venkovní obuv a vhodné oblečení

- hlášenka a informace o rozpisu utkání, místu konání atd. zde: https://fis.ceskyflorbal.cz/fis/www/report.php?tou...

- nominace týmů:

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - sraz týmu v 9.00

  1. Bačková, Karolína (G)
  2. Clavel, Cathia (G)
  3. Bohumínská, Lucie
  4. Halamová, Monika
  5. Hořínková, Tereza
  6. Jirásková, Kristýna
  7. Krulická, Kristýna
  8. Pabiánová, Klára
  9. Simmerlová, Nela
  10. Sováková, Linda
  11. Voborská, Nikola
  12. Wijasová, Marie

+

  1. Fáčková, Barbora
  2. Kerzelová, Janika
  3. Míková, Tereza

FAT PIPE FLORBAL CHODOV Blue - sraz týmu v 8.15

  1. Drábková, Nicol (G)
  2. Rajtarová, Anežka (G)
  3. Absolonová, Martina
  4. Absolonová, Pavlína
  5. Červenková, Nicol
  6. Kalibová, Eliška
  7. Kindlová, Dominika
  8. Matějková, Barbora
  9. Rulíšková, Johana

+

  1. Majerová, Adéla
  2. Majerová, Karolína
  3. Křtěnová, Eva
  4. Skoková, Nikola
  5. Vostatková, Rozálie
22.1.SOUSTŘEDĚNÍ a FALUN CUP 2018

Nezapomeňte se v aktuálním období přihlásit na klíčové akce léta FALUN CUP 2018 a také LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ 2018.

- bližší informace k Falun Cup 2018 naleznete ZDE

- informace k letnímu soustředění 2018 naleznete ZDE a jmenovité rozdělení dětí do jednotlivých termínů pak naleznete ZDE

22.1.SOUSTŘEDĚNÍ a FALUN CUP 2018

Nezapomeňte se v aktuálním období přihlásit na klíčové akce léta FALUN CUP 2018 a také LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ 2018.

- bližší informace k Falun Cup 2018 naleznete ZDE

- informace k letnímu soustředění 2018 naleznete ZDE a jmenovité rozdělení dětí do jednotlivých termínů pak naleznete ZDE

22.1.SOUSTŘEDĚNÍ a FALUN CUP 2018

Nezapomeňte se v aktuálním období přihlásit na klíčové akce léta FALUN CUP 2018 a také LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ 2018.

- bližší informace k Falun Cup 2018 naleznete ZDE

- informace k letnímu soustředění 2018 naleznete ZDE a jmenovité rozdělení dětí do jednotlivých termínů pak naleznete ZDE

22.1.SOUSTŘEDĚNÍ a FALUN CUP 2018

Nezapomeňte se v aktuálním období přihlásit na klíčové akce léta FALUN CUP 2018 a také LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ 2018.

- bližší informace k Falun Cup 2018 naleznete ZDE

- informace k letnímu soustředění 2018 naleznete ZDE a jmenovité rozdělení dětí do jednotlivých termínů pak naleznete ZDE

22.1.SOUSTŘEDĚNÍ a FALUN CUP 2018

Nezapomeňte se v aktuálním období přihlásit na klíčové akce léta FALUN CUP 2018 a také LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ 2018.

- bližší informace k Falun Cup 2018 naleznete ZDE

- informace k letnímu soustředění 2018 naleznete ZDE a jmenovité rozdělení dětí do jednotlivých termínů pak naleznete ZDE

22.1.SOUSTŘEDĚNÍ a FALUN CUP 2018

Nezapomeňte se v aktuálním období přihlásit na klíčové akce léta FALUN CUP 2018 a také LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ 2018.

- bližší informace k Falun Cup 2018 naleznete ZDE

- informace k letnímu soustředění 2018 naleznete ZDE a jmenovité rozdělení dětí do jednotlivých termínů pak naleznete ZDE

22.1.SOUSTŘEDĚNÍ a FALUN CUP 2018

Nezapomeňte se v aktuálním období přihlásit na klíčové akce léta FALUN CUP 2018 a také LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ 2018.

- bližší informace k Falun Cup 2018 naleznete ZDE

- informace k letnímu soustředění 2018 naleznete ZDE a jmenovité rozdělení dětí do jednotlivých termínů pak naleznete ZDE

22.1.SOUSTŘEDĚNÍ a FALUN CUP 2018

Nezapomeňte se v aktuálním období přihlásit na klíčové akce léta FALUN CUP 2018 a také LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ 2018.

- bližší informace k Falun Cup 2018 naleznete ZDE

- informace k letnímu soustředění 2018 naleznete ZDE a jmenovité rozdělení dětí do jednotlivých termínů pak naleznete ZDE

22.1.SOUSTŘEDĚNÍ a FALUN CUP 2018

Nezapomeňte se v aktuálním období přihlásit na klíčové akce léta FALUN CUP 2018 a také LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ 2018.

- bližší informace k Falun Cup 2018 naleznete ZDE

- informace k letnímu soustředění 2018 naleznete ZDE a jmenovité rozdělení dětí do jednotlivých termínů pak naleznete ZDE

22.1.SOUSTŘEDĚNÍ a FALUN CUP 2018

Nezapomeňte se v aktuálním období přihlásit na klíčové akce léta FALUN CUP 2018 a také LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ 2018.

- bližší informace k Falun Cup 2018 naleznete ZDE

- informace k letnímu soustředění 2018 naleznete ZDE a jmenovité rozdělení dětí do jednotlivých termínů pak naleznete ZDE

21.1.8. kolo - 4.2.2018 neděle

8. kolo se odehraje v SH Děkanka dne 4.2.2018

zápas v 14:50 hod. soupeř Tatran Střešovice

zápas v 18:20 hod., soupeř  Plzeň

sraz před prvním zápasem v 13:45 hod.

Generální
partner

Partneři
klubu