Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

18.5.Start letní přípravy ročníků 06 a 07 blueFlorbal Chodov

V pondělí 21.5. začíná letní příprava. 2006/07 skupina Blue má sraz v 16:00 před halou. Sebou věci na ven na jakékoli počasí a pití. 2005 už míří tréninky Starších žáků. Hezký víkend!

17.5.Legendy se loučíFlorbal Chodov

Dvojice nejzkušenějších chodovských obránců a hrajících legend se rozhodla po bronzové sezóně ukončit kariéru v nejvyšší soutěži. Příští rok už nebudeme v chodovském dresu vídat budoucí členy Klubu legend FLORBAL CHODOV Michala Kotlase a Davida Boušu.

16.5.PŘÍPRAVA MLÁDEŽEFlorbal Chodov

Po krátké pauze, kterou jsme vyplnili odpočninkem a klubovým výjezdem do Falunu, se opět rozbíhají tréninky mládežnických týmů. Již v nových kategoriích začínáme v pondělí 21. května a trénovat se bude až do 29. června, kdy začne letní florbalová pauza, kterou u většiny kategorií ukončí až LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ.

15.5.Realizační tým mužů pro sezónu 2018/19Florbal Chodov

Realizační tým mužů pro nadcházející sezónu doznal drobných změn. Hlavním trenérem týmu zůstává David Podhráský, který je přímo podřízen prezidentovi klubu Michalu Bauerovi. Na pozici asistenta zůstává Milan Šindelář a vedoucím družstva bude nadále Karel Myšák. 

15.5.FLORBAL CHODOV A GDPRFlorbal Chodov

Vážení členové našeho klubu,

v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 O ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES vstupuje dne 26.5.2018 v účinnost tato úprava také v ČR a dotýká se i běžného života našeho klubu.

11.5.Chodov posílí Mikuláš Krbec!Florbal Chodov

Zatímco v minulých letech přicházeli na Chodov především ostřílení hráči se zahraničními zkušenosti, tak před novou sezónou přichází hráč, jemuž by měla patřit budocnost. Mikuláše Krbce nemusíme dlouze představovat, účastník posledního juniorského MS a člen kádru mužské reprezentace byl na hráčském trhu zřejmě největší rybou. 

9.5.Z Falunu živě!Florbal Chodov

Letošní výprava do švédského Falunu na Jalas Floorball Cup čítá více než 300 členů, kteří budou reprezentovat Českou republiku a také 5 klubů. Kromě Chodova budou ve Švédsku k vidění i dresy Slavie Plzeň, Paskova, Nehvizd a 101. Sportovní. V tomto článku můžete průběžně sledovat dění z Falunu, výsledky, odkazy a další novinky.

7.5.Starší žáci obhájili titul!Florbal Chodov

Rok se s rokem sešel a starší žáci opět kralují republice. Po loňském premiérovém triumfu zvládli i letošní složitou obhajobu a v takřka domácím prostředí Sokola Královské Vinohrady pozvedli pohár pro mistry republiky! A nutno říct, že se, kvůli posunutí přestupního termínu, jednalo o jedno z nejkvalitnějších MČR v historii.

30.4.Tréninková přestávkaChodov Mládež

Turnajová sezona je u konce a nastala tréninková přestávka, která trvá do 20.5. Tréninky opět začnou bude v týdnu 21.5.

27.4.FALUN 2018 - důležité informaceFlorbal Chodov

Popáté se chodovská výprava chystá do Falunu! Pojede nás víc než 300 a bude to pecka!

23.4.Tereza Urbánková míří do Švédska!Florbal Chodov

Jak bývá v posledních letech zvykem, tak po úspěšné sezóně některá z chodovských hvězd míří na zahraniční angažmá. Letos je onou hvězdou kapitánka stříbrných lvic Tereza Urbánková, která si podruhé v kariéře vyzkouší nejlepší soutěž světa švédskou SSL. Příští dvě sezóny by měla strávit v dresu Malmö FBC.

22.4.Stříbrné lvice!Florbal Chodov

V ostravském pekle bojovaly jako skutečné lvice, díky brankám Terezy Urbánkové a Kristíny Belicové dvakrát dotáhly náskok Vítkovic, ale na branku v prodloužení už reagovat nemohly. Chodovské lvice tak na Jižní Město vezou stříbrné medaile a zakončily tak sezónu druhých míst, neboť na stejné příčce skončily i v Poháru České pojišťovny.

19.4.5 otázek pro kapitánku před startem Superfinále!Florbal Chodov

Trochu z druhé vlny letos útočnil tým kapitánky Terezy Urbánkové na účast v Superfinále. Jako třetí tým základní části vyřadily lvice v semifinále loňské mistryně a v sobotu je čeká bitva o mistrovský titul proti favorizovaným Vítkovicím. V týmu lvic nalezneme mnoho osobností, ale nade všemi ční duo Martina Řepková - Tereza Urbánková a právě druhou jmenovanou jsme před odjezdem do Ostravy vyzpovídali.

16.4.Juniorky královnami republiky!Florbal Chodov

Fantastickou sezónu korunovaly juniorky ziskem zlatých medailí, když v rozhodujícím třetím zápase finálové série porazily vítěze základní části Vítkovice na jejich hřišti a získaly poprvé v historii titul v této kategorii.

12.4.Lvice jsou v Superfinále!Florbal Chodov

5. zápas semifinálové série proti Ivanti Tigers rozhodl o postupu chodovských lvic do ostravského Superfinále! Oplatily tak jihoměstským rivalkám loňské vyřazení a po roční pauze si opět zahrají o titul!  

12.4.Tisková zpráva k projektu FLOORBALL GROUPFlorbal Chodov

Dnes oznámili zástupci tří významných florbalových klubů vznik společného partnerského projektu FG FLOORBALL GROUP. Skupina FG bude strategicky propojovat superligový FLORBAL CHODOV, prvoligový START 98 Kunratice a tým Národní ligy TRAVERZU Mukařov, díky čemuž vznikne doposud jedinečné sportovní florbalové seskupení v České republice.

6.4.Spouštíme projekt Floorball GroupFlorbal Chodov

Vážení členové našeho klubu,

Rádi bychom Vás informovali o vytvoření unikátního florbalového projektu pod názvem FG FLOORBALL GROUP, kterého se spolu s naším klubem účastní také kluby START98 Kunratice a TRAVERZA Mukařov.

5.4.Lvice čeká domácí semifinále, juniorky fináleFlorbal Chodov

Další náročný play off víkend čeká elitní chodovské týmy a hned 3 z nich se představí doma na Jižním Městě. Lvice za stavu 1:1 na zápasy pokračují v semifinálové sérii proti Tigers. Juniorky zahájí finálovou sérii proti Vítkovicím a junioři zahájí pouť za bronzovou medailí proti Ostravě. Muži se pak představí ve Vítkovicích, kde budou odvracet hrozbu konce sezóny.

23.3.Martina Řepková: "Play off je o emocích a týmovosti!"Florbal Chodov

Martina Řepková září na českém florbalovém nebi a zažívá individuálně nejpovedenější sezónou kariéry. V základní části ovládla tabulkui střelkyň i kanadské bodování (69 bodů, 45 branek) a v podobném tempu vstoupila i do play off. Aktuálně je v kanadském bodování na 2. místě za spoluhráčkou Terezou Urbánkovou a tabulku střelců opět vede. Na její hlavou krouží lasa zahraničních velkoklubů, ale ona má jedinou myšlenku. Získat pro chodovské lvice titul!

Před startem semifinále jsme Martině položili několik otázek.

21.3.Muži si zopakují semifinále s VítkovicemiFlorbal Chodov

Po poměrně hladkém postupu do semifinále přes Otrokovice čeká na obhájce titulu očekávaný semifinálový soupeř v podobě Vítkovic. Repríza loňského semifinále začně o Velikonocích na Jižním Městě.

19.3.8 zápasů, 8 výher a 4 semifinalistéFlorbal Chodov

Skvělý víkend, který vyvrcholil čtyřmi postupy do semifinále, mají za sebou elitní chodovské týmy. Ty nastoupily k osmi zápasům čtvrtfinále, všechny vyhrály a budou hrát o medaile!

16.3.VÍKENDOVÉ PREVIEWFlorbal Chodov

O prodlouženém víkendu 16. - 18. března nás čeká pořádná nálož elitního chodovského florbalu. Muži i ženy se představí na hřištích soupeřů, ale diváci mohou přijít podívat na chodovské naděje, neboť doma budou hrát junioři a juniorky.

12.3.3 týmy, 6 vítězství, 67 branekRedakce

Muži, ženy i junioři odehráli o víkendu po dvou zápasech a všechny týmy uspěly. Muži a ženy vedou ve čtvrtfinálových sériích 2:0 na zápasy a příští víkend zavítají na půdu soupeře, junioři vyřadili Liberec a o dalším víkendu je čeká čtvrtfinále.

11.3.Nedělní play-offCHO - JIC 8:4, 0.kolo | Ženy A
5.3.Základní část je pryč, je tu play off!Redakce

Vrchol sezóny se nezadržitelně blíží. 21. dubna se v Ostravě odehraje další Superfinále a oba elitní chodovské týmy mají ambice si v něm zahrát o titul. Muži skončili v základní části na 2. místě, lvice o příčku níže a oba týmy zahajují pouť vyřazovacími boji již o tomto víkendu 10. a 11. března doma na Jižním Městě. Ještě než ALI 21 WEEKEND vypukne, tak se pojďme podívat na několik zajímavostí z právě uplynulé základní části.

1.3.Soutěž o stipendium na Vysoké škole!Florbal Chodov

Zajímalo by tě studium na soukromé vysoké škole? Nyní máš možnost vyhrát roční stipendium na jedné ze škol Akademického holdingu (VŠO, VŠPP nebo PEVŠ v Bratislavě). Zapoj se do naší soutěže.

28.2.Stipendium od Akademického holdingu má svého majiteleFlorbal Chodov

Celý měsíc běžela soutěž s Akademickým holdingem o stipendium zdarma na jedné ze škol holdingu a na domácím zápase s Mladou Boleslaví předal generální manažer klubu David Bohumínský voucher na roční stipendium Lucii Čuřínové. A než se pustí do studia, tak jsme ji poprosili o odpovědi na pár otázek.

26.2.Juniorské týmy pod hlavičkou VŠO mají za sebou úspěšně základní částFlorbal Chodov

O víkendu skončila základní část obou juniorských soutěží a oba chodovské týmy, které letos hrají pod hlavičkou VŠO, vstoupí do vyřazovacích bojů v pozicích spolufavoritů. Junioři jdou do play off ze 4. místa, juniorky pak dokonce z 2. pozice!

25.2.Složený reparátCHO - OSR 7:5, 21.kolo | Ženy A
23.2.FUTURO dopřeje podporu vašim kloubům, svalům a šlachámFlorbal Chodov

Už déle než dva měsíce se můžete na chodovských akcích potkávat se značkou FUTURO. Na halách můžete potkávat figuríny, v brankách na zápasech elitních týmů je k vidění zajímavá reklama a především první hráči a hráčky začínají využívat ortézy FUTURO v rámci testovacího režimu. A bude toho ještě víc! Naši elitní hráči nafotili pro FUTURO sérii propagačních fotek, se kterými se budete moci seznámit v rámci různých instrukráží a návodů. A k čemu mohou být výrobky FUTURO aktivním sportovcům?

Generální
partner

Partneři
klubu