Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

19.2.POSLEDNÍ MOŽNOST! CHODOV OPĚT JEDE DO FALUNU!Florbal Chodov

AXA FLOORBALL CUP ve švédském Falunu je již tradiční akcí chodovského kalendáře i na jaře bude samozřejmě jeho součástí. Pořadatelé letos turnaj opět lehce posunuli a ve Falunu se tak bude akce konat (včetně cesty) v termínu 9. - 14. května 2018.

6.2.Chodováci a Chodovačky v anketách Florbalista sezónyFlorbal Chodov

V lednu jsou tradičně osloveni zástupci odborné veřejnosti a médií, aby hlasovali v jednotlivých kategoriích ankety Florbalista sezóny. Na přelomu ledna a února pak Český florbal zveřejňuje průběžné výsledky a my z nich pro vás vytahujeme chodovské zástupce, kteří drží místa v TOP10.

17.1.11 zástupců Chodova se připojí k reprezentaciFlorbal Chodov

Na přelomu ledna a února tradičně nalezneme reprezentační přestávku nejvyšších soutěží. Mužskou reprezentcaci čeká soustředění v Chomutově, junioři se sejdou ve stejném městě, ale čekají je zde i dvě přátelská utkání proti Švýcarsku a juniorky míří na Polish Cup. Pouze ženská reprezentace se nesejde, neboť zatím nebylo zvoleno nové vedení.

17.1.Soutěž o stipendium na Vysoké škole!Florbal Chodov

Zajímalo by tě studium na soukromé vysoké škole? Nyní máš možnost vyhrát roční stipendium na jedné ze škol Akademického holdingu (VŠO, VŠPP nebo PEVŠ v Bratislavě). Zapoj se do naší soutěže.

16.1.Lvice na vítězství nedosáhly, mají pohárové stříbroFlorbal Chodov

Potřetí v historii nastoupily chodovské lvice ve finále Poháru České pojišťovny. V letech 2014 a 2016 to bylo proti tehdejšímu Herbadentu a bylo z toho jedno zlato. V letošním finále narazily na Vítkovice a po velkém dramatu bohužel lvice odešly poražené a na krku se jim po zápase houpaly stříbrné medaile.

15.1.Lvice jdou do boje o druhý pohárový triumf!Florbal Chodov

V úterý 16. ledna budou chodovské lvice bojovat o svou druhou pohárovou trofej. Ve Sportovní hale v Mostě se střetnou s Vítkovicemi a budou chtít navázat na triumf ze sezóny 2015/16. Utkání žen se hraje od 17 hodin a přímým přenosem ho bude vysílat sportovní kanál České televize, takže pokud nebudete přímo v hale, tak určitě zapněte ČT Sport.

7.1.První letošní zápasCHO - OLO 6:0, 15.kolo | Ženy A

prvním soupeřem v roce 2018 byly florbalistky Olomouce

5.1.Zrušený zápas s Ostravou se bude hrát v Králově DvořeFlorbal Chodov

Hodně emocí vzbudil zápas Tipsport Superligy mezi Chodovem a Ostravou, který se měl odehrát 28. října v Náchodě, ale kvůli poruše autobusu ostravského týmu byl zrušen. Ligová komise Českého florbalu rozhodla, že se zápas bude hrát v jiném termínu. Oba kluby se dohodly na termínu úterý 23. ledna a hrát se opět bude mimo Jižní Město. Hracím místem bude tentokrát Králův Dvůr.

4.1.Prague Floorball Cup - Chodovské týmyFlorbal Chodov

Naše týmy se letos premiérově představí na mezinárodním mládežnickém turnaji - Prague Floorball Cup. V tomto článku nalzente podrobnosti k turnaji a také přehled o dění a, jak věříme, úspěšném tažení Chodovských týmů.

3.1.Lvice jsou ve finále Poháru, pojeďte je podpořit!Redakce

V posledním předvánočním zápase zdolaly lvice v semifinále Poháru České pojišťovny konkurenční Ivanti TIGERS a zajistily si postup do mosteckého finále pohárové soutěže. Náš klub se rozhodl ve spolupráci s ČEDOKEM vypravit fanouškovský autobus a to úplně ZDARMA (doprava a vstupenka) a věříme, že fanoušci připraví holkám skvělou atmosféru, která je dovede k další trofeji! 

1.1.Miloš Tyl se připojil k týmuFlorbal Chodov

Do druhé fáze sezóny může mít Chodov zvučnou posilu. Do tréninku s týmem se 2. ledna zapojil ostrostřelec Miloš Tyl. V posledních dvou sezónách nastřílel muž s číslem 14 v chodovském dresu 79 branek v 57 zápasech a pouze Patrik Dóža byl v tomto období úspěšnější. Po zisku druhého mistrovského titulu však havířovský rodák cítil, že si potřebuje dát pauzu od elitního florbalu a dohodl se s Chodovem na hostování do konce prosince v Traverze Mukařov, kde v 8 zápasech zaznamenal 23 bodů (14+9).

28.12.Co nás čeká v roce 2018?Florbal Chodov

Rok 2018 může být tím nejflorbalovějším rokem v historii a to především díky prosincovému domácímu MS, ale bude toho ještě mnohem více a my jsme se pokusili dát do tohoto článku všechny akce a termíny, které by ve vašem diáři neměli chybět!

24.12.Pozvánka na náhradní zasedání členské schůzeFlorbal Chodov

Správní rada FLORBAL CHODOV z.s.

se sídlem Komárkova 2265/1, Chodov, 148 00 Praha 4, IČO: 04104200,

zapsaného ve spolkovém rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddílu L, vložce číslo 62723

svolává

NÁHRADNÍ ZASEDÁNÍ ČLENSKÉ SCHŮZE

která se bude konat dne 3.1.2018 od 19:00 hod.

ve společenském sále KC Zahrada,

na adreseMalenická 1784,
149 00 Praha 11

Prezence členů bude probíhat od 18:30 hod. do 19:00 hod.

Pořad jednání:

1.Zahájení členské schůze

2.Kontrola usnášeníschopnosti členské schůze

3.Volba orgánů členské schůze

4.Zpráva správní rady o sportovní činnosti a organizační struktuře spolku

5.Zpráva správní rady o výsledcích hospodaření za účetní období 1.1.2016 – 30.6.2017 a schválení řádné účetní závěrky za účetní období 1.1.2016 – 30.6.2017, včetně rozhodnutí o vypořádání hospodářského výsledku

6.Změna stanov spolku v části týkající se funkčního období volených orgánů

7.Schválení kooptace členů správní rady spolku

8.Volba členů správní rady spolku

9.Různé a diskuze

10.Závěr členské schůze

Navrhovaná usnesení a všechny písemné materiály (účetní závěrka, návrh změny stanov) jsou k dispozici v sídle spolku k nahlédnutí každý pracovní den (od 8 hodin do 15 hodin) a v den konání členské schůze v rámci prezentace.

Hodlá-li člen spolku uplatnit protinávrh k záležitostem pořadu členské schůze nebo textu stanov, případně se přihlásit do volby členů správní rady, doručí ho spolku na adresu sídla nebo emailem na adresu:david.bohuminsky@florbalchodov.czv přiměřené lhůtě alespoň pět (5) pracovních dnů před konáním členské schůze.

správní rada

FLORBAL CHODOV z.s.

22.12.Lvice zakončily úspěšný chodovský rok postupem do finále poháru!Florbal Chodov

Poslední chodovský zápas v roce 2017 se hrál ve čtvrtelk 21. prosince na Jižním Městě a bylo to dokonce jihoměské derby s Tigers. V rámci semifinále Poháru České pojišťovny zvítězily chodovské lvice 3:2 a 16. ledna si zahrají v Mostě finále pohárové soutěže proti Vítkovicím.

18.12.Od 18.12. se již netrénuje!Florbal Chodov

Pátkem 15. prosince skončily týmové tréninky všech mládežnických družstev a opět se rozběhnou v úterý 2. ledna 2018.

11.12.Novým partnerem je FUTURO!Florbal Chodov

Na závěr roku 2017 můžeme s radostí oznámit, že se mezi klubové partnery zařadila další zajímavá značka, kterou je výrobce bandáží a terapeutických pomůcek FUTURO, které patří pod hlaviočku světové značky 3M.

4.12.JAK TRÉNUJEME PŘED A PO VÁNOCÍCH - INFO PRO RODIČEFlorbal Chodov

aktuální informace k tréninkům během prosince a začátku ledna

23.11.Dva speciální vánoční dny!Florbal Chodov

Pomalu se blíží prosinec a s ním i Vánoce a my tu máme pro naše členy dvě tradiční vánoční akce. V pátek 15. prosince nás čeká tradiční vánoční utkání s velkou tombolou a v úterý 19. prosince pak proběhne vánoční turnaj smíšených družstev.

20.11.Pozvánka na 2. členskou schůzi spolkuFlorbal Chodov

Vážení rodiče, hráči a členové spolku FLORBAL CHODOV z.s.,

zdvořile připomínáme konání členské schůze spolku již tento čtvrtek 23.11. od 18 hod. v KC Zahrada. Těšíme se na setkání s Vámi a věříme, že se uvidíme v hojném počtu tak, abychom zajistili usnášeníschopnost této členské schůze a mohli společně splnit všechny zákonné povinnosti, spojené s fungováním našeho klubu. Zároveň si dovolujeme zopakovat, že všechny nezletilé hráče, kteří jsou členy klubu, zastupují při hlasování na členské schůzi jejich zákonní zástupci.

Pokud byste se nemohli osobně této členské schůze zúčastnit, prosíme Vás o delegování Vašeho hlasu na nějakého jiného člena spolku formou plné moci a doručení této plné moci (podpis nemusí být ověřený) např. trenérovi Vašich dětí, případně D. Strnadové do klubového check-pointu nebo přímo k rukám sekretáře klubu na adrese Urešova 27, Praha 4.

Vzor plné moci je ke stažení ZDE: http://florbalchodov.cz/download/06c52d6268cc017637f42393cc3ba160.pdf

12.11.UNAVENÁ VÝHRA S BOLKOUMBL - CHO 4:9, 0.kolo | Florbal Chodov
11.11.TĚSNÁ PROHRA S TIGERSHER - CHO 5:4, 0.kolo | Florbal Chodov
10.11.4 lvice pojedou na prosincové MS!Florbal Chodov

Hlavní trenér české ženské reprezentace Miroslav Janovský oznámil nominaci na MS žen, které bude hostit od 1. do 9. prosince slovenská Bratislava. V konečné nominaci se objevily i 4 lvice. 

6.11.Muže čeká listopad ve stylu NHLFlorbal Chodov

Již tento čtvrtek odstartuje pohárovým zápasem proti Spartě náročný listopadový prorgam našich mužů. Během 18 dnů odehrají 7 zápasů z toho 2 pohárové a 5 ligových, čeká je tedy část sezóny, která hodně napoví o dalším vývoji tohoto ročníku v obou soutěžích. Jen pro zajímavost třeba profesionální hokejisté Liberce hrají za stejné obbdobí zápasů 5.

31.10.Junioři stále neporaženi!Florbal Chodov

Další dvě kola mají za sebou junioři, tentokrát se představili na půdě Hradce Králové a Bulldogs Brno. Přestože to rozhodně nebyla lehká utkání, tak junioři z obou brali plný počet bodů a v této sezóně stále ještě neprohráli.

30.10.Souboj titánů pro domácí! Chodov vs. Vítkovice 2:0CHO - VIT 6:4, 10.kolo | Florbal Chodov

Souboj titánů, jak byl nazván souboj elitních týmů Chodova a Vítkovic, dopadl pro domácí Chodov skvěle! Do haly dorazilo více než 440 diváků, kteří viděli dvě chodovská vítězství. Lvice zvítězily 7:3, muži potom 6:4.

22.10.Muži zdolali i druhého nováčka a drží neporazitelnostCHO - CLI 10:3, 9.kolo | Florbal Chodov

Nedělní večer patřil na Jižním Městě souboji úřadujícího mistra a zatím nejúspěšnějšího nováčka letošního ročníku Tipsport Superligy. Byť se domácí rozjížděli pomalu, tak nakonc zvítězil Chodov nad Českou Lípou jednoznačně 10:3.

17.10.Rozvrh tréninků na sezónu 2017/18Chodov Mládež
15.10.Z TĚŽKÉHO DVOJBOJE TŘI BODY !CHO - OSR 8:5, 0.kolo | Florbal Chodov
14.10.13 chodovských zástupců jede na EFT!Florbal Chodov

Od 2. do 4. listopadu se mužské a juniorské reprezentace Česka, Finska, Švédska a Švýcarska utkají ve švýcarském městě Kirchberg v rámci turnaje Euro Floorball Tour a ve stejném termínu se stejné reprezentační týmu žen a junorek utkají ve švédském Malmö. Reprezentační trenéři oznámili nominace a v nich je hned 13 chodovských zástupců.

13.10.Muži doma rozstříleli nováčka z Ústí 13:1!CHO - UNL 13:1, 8.kolo | Florbal Chodov

Návrat do domácí soutěže po účasti na Champions Cupu bývá pro týmy většinou problematický, čtvrteční večer však byl výjimkou. Chodov doma přivítal nováčka z Ústí a nedal mu jedinou šanci. Konečný výsledek 13:1 mluví za vše.

Generální
partner

Partneři
klubu