Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

23.3.Martina Řepková: "Play off je o emocích a týmovosti!"Florbal Chodov

Martina Řepková září na českém florbalovém nebi a zažívá individuálně nejpovedenější sezónou kariéry. V základní části ovládla tabulkui střelkyň i kanadské bodování (69 bodů, 45 branek) a v podobném tempu vstoupila i do play off. Aktuálně je v kanadském bodování na 2. místě za spoluhráčkou Terezou Urbánkovou a tabulku střelců opět vede. Na její hlavou krouží lasa zahraničních velkoklubů, ale ona má jedinou myšlenku. Získat pro chodovské lvice titul!

Před startem semifinále jsme Martině položili několik otázek.

21.3.Muži si zopakují semifinále s VítkovicemiFlorbal Chodov

Po poměrně hladkém postupu do semifinále přes Otrokovice čeká na obhájce titulu očekávaný semifinálový soupeř v podobě Vítkovic. Repríza loňského semifinále začně o Velikonocích na Jižním Městě.

19.3.8 zápasů, 8 výher a 4 semifinalistéFlorbal Chodov

Skvělý víkend, který vyvrcholil čtyřmi postupy do semifinále, mají za sebou elitní chodovské týmy. Ty nastoupily k osmi zápasům čtvrtfinále, všechny vyhrály a budou hrát o medaile!

16.3.VÍKENDOVÉ PREVIEWFlorbal Chodov

O prodlouženém víkendu 16. - 18. března nás čeká pořádná nálož elitního chodovského florbalu. Muži i ženy se představí na hřištích soupeřů, ale diváci mohou přijít podívat na chodovské naděje, neboť doma budou hrát junioři a juniorky.

12.3.3 týmy, 6 vítězství, 67 branekRedakce

Muži, ženy i junioři odehráli o víkendu po dvou zápasech a všechny týmy uspěly. Muži a ženy vedou ve čtvrtfinálových sériích 2:0 na zápasy a příští víkend zavítají na půdu soupeře, junioři vyřadili Liberec a o dalším víkendu je čeká čtvrtfinále.

11.3.Nedělní play-offCHO - JIC 8:4, 0.kolo | Ženy A
5.3.Základní část je pryč, je tu play off!Redakce

Vrchol sezóny se nezadržitelně blíží. 21. dubna se v Ostravě odehraje další Superfinále a oba elitní chodovské týmy mají ambice si v něm zahrát o titul. Muži skončili v základní části na 2. místě, lvice o příčku níže a oba týmy zahajují pouť vyřazovacími boji již o tomto víkendu 10. a 11. března doma na Jižním Městě. Ještě než ALI 21 WEEKEND vypukne, tak se pojďme podívat na několik zajímavostí z právě uplynulé základní části.

1.3.Soutěž o stipendium na Vysoké škole!Florbal Chodov

Zajímalo by tě studium na soukromé vysoké škole? Nyní máš možnost vyhrát roční stipendium na jedné ze škol Akademického holdingu (VŠO, VŠPP nebo PEVŠ v Bratislavě). Zapoj se do naší soutěže.

28.2.Stipendium od Akademického holdingu má svého majiteleFlorbal Chodov

Celý měsíc běžela soutěž s Akademickým holdingem o stipendium zdarma na jedné ze škol holdingu a na domácím zápase s Mladou Boleslaví předal generální manažer klubu David Bohumínský voucher na roční stipendium Lucii Čuřínové. A než se pustí do studia, tak jsme ji poprosili o odpovědi na pár otázek.

26.2.Juniorské týmy pod hlavičkou VŠO mají za sebou úspěšně základní částFlorbal Chodov

O víkendu skončila základní část obou juniorských soutěží a oba chodovské týmy, které letos hrají pod hlavičkou VŠO, vstoupí do vyřazovacích bojů v pozicích spolufavoritů. Junioři jdou do play off ze 4. místa, juniorky pak dokonce z 2. pozice!

25.2.Složený reparátCHO - OSR 7:5, 21.kolo | Ženy A
23.2.FUTURO dopřeje podporu vašim kloubům, svalům a šlachámFlorbal Chodov

Už déle než dva měsíce se můžete na chodovských akcích potkávat se značkou FUTURO. Na halách můžete potkávat figuríny, v brankách na zápasech elitních týmů je k vidění zajímavá reklama a především první hráči a hráčky začínají využívat ortézy FUTURO v rámci testovacího režimu. A bude toho ještě víc! Naši elitní hráči nafotili pro FUTURO sérii propagačních fotek, se kterými se budete moci seznámit v rámci různých instrukráží a návodů. A k čemu mohou být výrobky FUTURO aktivním sportovcům?

19.2.CHODOV OPĚT JEDE DO FALUNU!Florbal Chodov

AXA FLOORBALL CUP ve švédském Falunu je již tradiční akcí chodovského kalendáře i na jaře bude samozřejmě jeho součástí. Pořadatelé letos turnaj opět lehce posunuli a ve Falunu se tak bude akce konat (včetně cesty) v termínu 9. - 14. května 2018.

11.2.Vydřená výhra lvicŽeny A
6.2.Chodováci a Chodovačky v anketách Florbalista sezónyFlorbal Chodov

V lednu jsou tradičně osloveni zástupci odborné veřejnosti a médií, aby hlasovali v jednotlivých kategoriích ankety Florbalista sezóny. Na přelomu ledna a února pak Český florbal zveřejňuje průběžné výsledky a my z nich pro vás vytahujeme chodovské zástupce, kteří drží místa v TOP10.

17.1.11 zástupců Chodova se připojí k reprezentaciFlorbal Chodov

Na přelomu ledna a února tradičně nalezneme reprezentační přestávku nejvyšších soutěží. Mužskou reprezentcaci čeká soustředění v Chomutově, junioři se sejdou ve stejném městě, ale čekají je zde i dvě přátelská utkání proti Švýcarsku a juniorky míří na Polish Cup. Pouze ženská reprezentace se nesejde, neboť zatím nebylo zvoleno nové vedení.

16.1.Lvice na vítězství nedosáhly, mají pohárové stříbroFlorbal Chodov

Potřetí v historii nastoupily chodovské lvice ve finále Poháru České pojišťovny. V letech 2014 a 2016 to bylo proti tehdejšímu Herbadentu a bylo z toho jedno zlato. V letošním finále narazily na Vítkovice a po velkém dramatu bohužel lvice odešly poražené a na krku se jim po zápase houpaly stříbrné medaile.

15.1.Lvice jdou do boje o druhý pohárový triumf!Florbal Chodov

V úterý 16. ledna budou chodovské lvice bojovat o svou druhou pohárovou trofej. Ve Sportovní hale v Mostě se střetnou s Vítkovicemi a budou chtít navázat na triumf ze sezóny 2015/16. Utkání žen se hraje od 17 hodin a přímým přenosem ho bude vysílat sportovní kanál České televize, takže pokud nebudete přímo v hale, tak určitě zapněte ČT Sport.

7.1.První letošní zápasCHO - OLO 6:0, 15.kolo | Ženy A

prvním soupeřem v roce 2018 byly florbalistky Olomouce

5.1.Zrušený zápas s Ostravou se bude hrát v Králově DvořeFlorbal Chodov

Hodně emocí vzbudil zápas Tipsport Superligy mezi Chodovem a Ostravou, který se měl odehrát 28. října v Náchodě, ale kvůli poruše autobusu ostravského týmu byl zrušen. Ligová komise Českého florbalu rozhodla, že se zápas bude hrát v jiném termínu. Oba kluby se dohodly na termínu úterý 23. ledna a hrát se opět bude mimo Jižní Město. Hracím místem bude tentokrát Králův Dvůr.

4.1.Prague Floorball Cup - Chodovské týmyFlorbal Chodov

Naše týmy se letos premiérově představí na mezinárodním mládežnickém turnaji - Prague Floorball Cup. V tomto článku nalzente podrobnosti k turnaji a také přehled o dění a, jak věříme, úspěšném tažení Chodovských týmů.

3.1.Lvice jsou ve finále Poháru, pojeďte je podpořit!Redakce

V posledním předvánočním zápase zdolaly lvice v semifinále Poháru České pojišťovny konkurenční Ivanti TIGERS a zajistily si postup do mosteckého finále pohárové soutěže. Náš klub se rozhodl ve spolupráci s ČEDOKEM vypravit fanouškovský autobus a to úplně ZDARMA (doprava a vstupenka) a věříme, že fanoušci připraví holkám skvělou atmosféru, která je dovede k další trofeji! 

1.1.Miloš Tyl se připojil k týmuFlorbal Chodov

Do druhé fáze sezóny může mít Chodov zvučnou posilu. Do tréninku s týmem se 2. ledna zapojil ostrostřelec Miloš Tyl. V posledních dvou sezónách nastřílel muž s číslem 14 v chodovském dresu 79 branek v 57 zápasech a pouze Patrik Dóža byl v tomto období úspěšnější. Po zisku druhého mistrovského titulu však havířovský rodák cítil, že si potřebuje dát pauzu od elitního florbalu a dohodl se s Chodovem na hostování do konce prosince v Traverze Mukařov, kde v 8 zápasech zaznamenal 23 bodů (14+9).

28.12.Co nás čeká v roce 2018?Florbal Chodov

Rok 2018 může být tím nejflorbalovějším rokem v historii a to především díky prosincovému domácímu MS, ale bude toho ještě mnohem více a my jsme se pokusili dát do tohoto článku všechny akce a termíny, které by ve vašem diáři neměli chybět!

24.12.Pozvánka na náhradní zasedání členské schůzeFlorbal Chodov

Správní rada FLORBAL CHODOV z.s.

se sídlem Komárkova 2265/1, Chodov, 148 00 Praha 4, IČO: 04104200,

zapsaného ve spolkovém rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddílu L, vložce číslo 62723

svolává

NÁHRADNÍ ZASEDÁNÍ ČLENSKÉ SCHŮZE

která se bude konat dne 3.1.2018 od 19:00 hod.

ve společenském sále KC Zahrada,

na adreseMalenická 1784,
149 00 Praha 11

Prezence členů bude probíhat od 18:30 hod. do 19:00 hod.

Pořad jednání:

1.Zahájení členské schůze

2.Kontrola usnášeníschopnosti členské schůze

3.Volba orgánů členské schůze

4.Zpráva správní rady o sportovní činnosti a organizační struktuře spolku

5.Zpráva správní rady o výsledcích hospodaření za účetní období 1.1.2016 – 30.6.2017 a schválení řádné účetní závěrky za účetní období 1.1.2016 – 30.6.2017, včetně rozhodnutí o vypořádání hospodářského výsledku

6.Změna stanov spolku v části týkající se funkčního období volených orgánů

7.Schválení kooptace členů správní rady spolku

8.Volba členů správní rady spolku

9.Různé a diskuze

10.Závěr členské schůze

Navrhovaná usnesení a všechny písemné materiály (účetní závěrka, návrh změny stanov) jsou k dispozici v sídle spolku k nahlédnutí každý pracovní den (od 8 hodin do 15 hodin) a v den konání členské schůze v rámci prezentace.

Hodlá-li člen spolku uplatnit protinávrh k záležitostem pořadu členské schůze nebo textu stanov, případně se přihlásit do volby členů správní rady, doručí ho spolku na adresu sídla nebo emailem na adresu:david.bohuminsky@florbalchodov.czv přiměřené lhůtě alespoň pět (5) pracovních dnů před konáním členské schůze.

správní rada

FLORBAL CHODOV z.s.

22.12.Lvice zakončily úspěšný chodovský rok postupem do finále poháru!Florbal Chodov

Poslední chodovský zápas v roce 2017 se hrál ve čtvrtelk 21. prosince na Jižním Městě a bylo to dokonce jihoměské derby s Tigers. V rámci semifinále Poháru České pojišťovny zvítězily chodovské lvice 3:2 a 16. ledna si zahrají v Mostě finále pohárové soutěže proti Vítkovicím.

18.12.Od 18.12. se již netrénuje!Florbal Chodov

Pátkem 15. prosince skončily týmové tréninky všech mládežnických družstev a opět se rozběhnou v úterý 2. ledna 2018.

11.12.Novým partnerem je FUTURO!Florbal Chodov

Na závěr roku 2017 můžeme s radostí oznámit, že se mezi klubové partnery zařadila další zajímavá značka, kterou je výrobce bandáží a terapeutických pomůcek FUTURO, které patří pod hlaviočku světové značky 3M.

4.12.JAK TRÉNUJEME PŘED A PO VÁNOCÍCH - INFO PRO RODIČEFlorbal Chodov

aktuální informace k tréninkům během prosince a začátku ledna

23.11.Dva speciální vánoční dny!Florbal Chodov

Pomalu se blíží prosinec a s ním i Vánoce a my tu máme pro naše členy dvě tradiční vánoční akce. V pátek 15. prosince nás čeká tradiční vánoční utkání s velkou tombolou a v úterý 19. prosince pak proběhne vánoční turnaj smíšených družstev.

Generální
partner

Partneři
klubu