Lvice jsou v Superfinále!

Semifinálová série ČEZ Extraligy mezi chodovskými lvicemi a Tatranem došla až do rozhodujícího 7. zápasu. Více než 400 fantastických diváků v hale a další tisíce u televizních obrazovek viděli vítězství Chodova 5:3 a postup lvic do Superfinále!

Po 5. zápase stály lvice na pokraji vyřazení, když v sérii prohrávaly 2:3 a musely odvracet matchball na hřišti soupeře. To se po vysoké výhře povedlo, ale stále zbýval poslední krok. Chodovské hráčky vstoupily do rozhodujícího zápasu série skvěle a už během 1. třetiny založily na postup, když se postupně trefily Prontekerová, Chudá a Naava.

Ve 2. třetině navýšila na 4:1 Vendula Štolbová a finální úder Tatranu zasadila Kateřina Kovaříková, které brankou do prázdné branky zvyšovala na 5:2. Snížení Tatranu už přišlo pozdě a jihoměstská sportovní hala mohla vybuchnout nadšením!

Po roční odmlce se tak chodovské lvice opět představí v O2 Aréně!

Vstupenky do chodovských sektorů jsou již v prodeji. V první fázi mohou objednávat členové Floorball Group skrz formulář, který již přišel EOSem. Kdo dřív přijde, ten jde s námi! Kapacita je omezená.