V sobotu 31. 10. se juniorky vydaly do Turnova pokořit týmy FBC Liberec a TJ Turnov. První zápas je čekal v 11 hodin, druhý ve 14:00. Dorazila sestava ve složení Barbora Šimonková (G), Tereza Šverclová (G), Tereza Pitterlingová (C), Eliška Císařová, Adéla Jůzová, Karolína Suchá, Tereza Peštová, Markéta Svačinová, Barbora Knotková, Františka Kutnarová, Julie Chaloupková, Michaela Blovská, Markéta Gabrielová, Barbara Livorová a Šárka Bendová.

Do zápasu proti Liberci nastoupily vcelku sebevědomě. Hned po první třetině vedly 1:0 zásluhou gólu Elišky Císařové. Během té samé třetiny ale nastal zvrat a Chodov začal prohrávat 1:2. Ve druhé třetině holky přidaly ke skóre další dva góly (Markéta Svačinová, Tereza Peštová). Bohužel, Liberec přidal také dva. V polovině třetiny musel hrát Chodov v oslabení kvůli špatnému střídání, ale gól během něj neobdržel. Holky po druhé třetině prohrávaly 3:4. Aby toho nebylo málo, tak Liberec ve třetí třetině vstřelil ještě jednu branku a skóre bylo 3:5 ve prospěch Liberce. Karolína Suchá ovšem skóre okamžitě upravila na 4:5. Ve 13. minutě si trenérky Chodova vzaly time-out. Posadily brankářku a rozhodly se pro hru v šesti. To se jim také vyplatilo, skóre bylo vyrovnáno na 5:5 (Eliška Císařová). Potom byla do hry brankářka opět vrácena a v čase 14:57 vstřelila vítězný gól Adéla Jůzová. Již nebylo pochyb, že juniorky vyhrají 6:5.

Zápas proti Turnovu nebyl naštěstí tak dramatický, jako proti Liberci. Holky s přehledem vyhrály 8:4. Bod za gól si připsaly Karolína Suchá (2x), Tereza Peštová, Michaela Blovská (její první gól za Chodov), Julie Chaloupková (2x), Barbora Knotková a Adéla Jůzová.

Další zápasy čekají holky 21. listopadu v Mladé Boleslavi proti Vinohradům a Florbalové Akademii MB. Držme tedy holkám palce, ať se jim i příští zápasy vydaří a přivezou domů dalších 6 bodů.