Základní část Tipsport Superligy se blíží ke svému konci a naše muže čekají poslední dva domácí zápasy. Tím prvním bude souboj s Mladou Boleslaví, ve kterém se spolurozhodne o umístění na 1. až 3. místě po základní části. V neděli 18. února by proto žádný fanoušek neměl chybět v ochozech haly na Jižním Městě. Kromě zážitku ze skvělého florbalu si budou moci návštěvníci navíc odnést i skvělé ceny z tomboly.

Ještě před tímto zápasem si muži zahrají již tuto neděli proti Vítkovicím v Zubří (sledovat ho můžete ZDE) a právě zápas s Vítkovicemi a následně domácí utkání proti Mladé Boleslavi rozhodne o umístění po základní části. Aktuálně Chodov vede superligovou tabulku o skóre před Vítkovicemi a Mladá Boleslav je s dvoubodovou ztrátou na 3. místě.

A nyní již zpátky k domácímu utkání s Mladou Boleslaví - fanoušci se mohou v neděli 18. února těšit na špičkový florbal, který garantuje nejen umístění obou týmů před koncem základní části, ale také účast hned 12 hráčů z obou týmů na posledním reprezentačním soustředění v Chomutově. Zkrátka moc lepších zápasů už Tipsport Superliga nabídnout nemůže. Z toho důvodu také navyšujeme kapacitu jihoměstské haly na přibližně 400 sedících diváků, takže se nemusíte bát o místa a přijďte si užít adrenalinový nedělní podvečer.

Chodov navíc pro fanoušky připravil velmi zajímavé ceny do již tradičního Kola štěstí. Pět vylosovaných návštěvníků (pozor – nebudou se házet balónky, ale vylosujeme ze všech diváků právě pět výherců pro velké finále u Kola štěstí) si bude moci v přestávkách zatočit a při troše štěstí si odnesou jednu z 5 hlavních cen, které věnovali někteří z partnerů klubu.

ČEDOK věnoval wellnes zájezd pro 2 osoby, Mercedes-Benz výherci zapůjčí na víkend některý ze svých automobilů s plnou nádrží, FAT PIPE věnuje exkluzivní volnočasový balíček textilu a doplňků, Fotolab dárkové poukazy na fotoslužby v hodnotě 5.000 Kč a Isostar přidává balíček energetických doplňků stravy pro sportovce.

Z mnoha různých důvodů se proto vyplatí přijít v neděli 18. února do Sportovní haly Jižní Město, kde se od 17 hodin sehraje repríza loňského Superfinále mezi Chodovem a Mladou Boleslaví!

Buďte u toho s námi, protože my všichni jsme WE ARE CHODOV!


Generální
partner

Partneři
klubu