Další těžký zápas zvládli muži Chodova, když tentokrát vydolovali všechny body ze Sparta Arény na Podvinném Mlýně. Výkon sice nepatřil k těm nejlepším v letošní sezóně, ale, i tak Chodov zvítězil 7:4 a stále se tak na všechny soupeře dívá z prvního místa tabulky Tipsport Superligy. Zaskvělo se především duo Tom Ondrušek - Patrik Dóža, kteří dohromady zaznamenali 9 kanadských bodů.

Lepší vstup do zápasu měli domácí. Exchodovský Michal Rodina předvedl povedenou individuální akci a poslal Spartu do vedení. Tento stav se nelíbil první formaci Chodova a konkrétně Tomu Ondruškovi. Ten využil dvě nabídky Patrika Dóži a otočil skóre. To samé se však podařilo i domácím a po brankách Jaroše a Svatoše vedli v čase 16:12 3:2. Jenže Chodov měl ve velké formě hrajícího Toma Ondruška, který do pauzy dokonal hattrick a vyrovnal na 3:3.

Druhá třetina byla ovlivněna zraněním Martina Koutného. Ten po zápasnickém chvatu zůstal ležet na hřišti. Po krátké ztrátě vědomí byl odnesen na lavičku a nakonec i odvezen do nemocnice s tržnou ránou a podezřením na otřes mozku. Chodov tak musel sáhnout do složení své první formace a možná i proto udeřila ta druhá. Nejprve Michal Strachota předvedl skvělé sólo a připravil branku pro Petra Pražáka a následně první jmenovaný sám napálil míček do sítě. Do šaten se však šlo za stavu 5:4, když se za domácí trefil Časar.

Na začátku třetí třetiny bylo na hře obou týmů znát, že další branka bude velmi důležitá. Šanci ji vstřelit měli domácí v přesilové hře, kterou však Chodov ubránil. Zřejmě rozhodují moment nastal v 52. minutě. Chodov měl standardní situaci v ideální pozici a Tom Ondrušek se nemýlil a zvýšil na 6:4. Hosté pak měli možnost skóre navýšit v přesilové hře, ale ta se moc nepovedla. Sparta tak měla ještě šanci na vyrovnání a tlačila Chodov při hře v šesti. Jenže Honza Barák již další branku nepustil a naopak v čase 59:24 poslal Tom Ondrušek do sítě fantastickou přihrávku Patrika Dóži, přidal tak svůj 5. gól v zápase a stanovil konečné skóre na 7:4 pro Chodov.

Chodov si tak připsal další vítězný zápas a s 35 body vede tabulku Tipsport Superligy. Další těžká zkouška čeká na chodovské hráče v neděli 13. prosince na domácí půdě. Přijedou totiž brněnští Bulldogs a čeká se další vyrovnaný souboj špičkových týmů.