Dorostenky uplynulou neděli bojovaly o potvrzení své pozice zaručující play off. Celý den v Mladé Boleslavy začal zápasem proti týmu Kutné Hory. V zápase byl tým Chodova jednoznačným favoritem, což se první dvě třetiny naplňovalo celkem jednoznačně. Skóre narůstalo až do stavu 7:2. V tuto chvíli jakoby se naše holky nechaly ukolébat výsledkem a průběhem zápasu a přestaly hrát a značně znepříjemnili debut v bráně gólmance žákyň Horynové. Soupeř se nabídne šance chopil a až do závěrečného hvizdu byl na dostřel. konečný výsledek 10:7 byl jednoznačným varováním pro holky před zápasem s Tatranem. Tento zápas proti pražskému rivalovi by se dal nazvat jako první vrchol sezóny. Vítěz zápasu se mohl velice přiblížit postupu do play off a přenechat černého petra svému soupeři. Tým Chodova vstoupil do zápasu aktivněji a nechtěl čekat jako jeho soupeř a tvořil hru a dostával se do zakončení častěji. Jak se ale říká nedáš - dostaneš. Naše slečny narážely na dobře chytající brankářku soupeře a z ojedinělých útoků Tatranu inkasoval dvě branky. ve druhé třetině to vypadalo jako přes kopírák. Chodov se snažil, tlačil soupeře, ale ten z rychlých protiútoků a chyb našich holek vytěžil maximum a po 2. třetinách bylo skóre 0:4. o Přestávce se holky řádně nahecovaly a s vůli otočit zápas vlétly na hřiště. Bohužel po chybě inkasovaly pátou branku, která jakoby naše holky zmrazila a sebrala naději. Ta se jim vrátila v půlce třetiny, kdy zásluhou důrazu na brankovišti dali první gól. Od této chvíle byl na hřišti jen jeden tým. Chodov tlačil jak jen mohl, ale bohužel dokázal snížit už jen jedním gólem. Zápas tedy vyhrál tým Tatranu a řádně tím našim slečnám zkomplikoval postupové šance do play off. Konkrétně to pro naše slečny znamená, že v posledním zápase nadstavbové části musejí porazit bezpodmínečně tým Mladé Boleslavy, který zatím neztratil ani bod. Šance tedy je stále jen v rukách a hokejkách našich slečen. Za výkon proti Tatranu si alespoň bod zasloužily, hrály opravdu srdcem a na hřišti nechaly vše co v nich bylo. Pokud předvedou takový výkon i v posledním zápase šance na postup stále žije. Jak jejich boj o play off dopadne se dozvíme 19.4. kdy je čeká poslední turnaj nadstavbové části.