V pátek 14. 10. se vydaly chodovské lvice na výjezd do Jičína. Čekal je papírově horší tým, tudíž se předpokládal snadný boj.

/foto_str/zeny/Výstřižek.PNGHned od prvních střídání bylo evidentní, že chodovským hráčkám cesta ve všední den mimo Prahu nesedla. Nevycházely jim jak přesné přihrávky, tak klidné a přesné zakončení na bránu. Šance byly na obou stranách, ale do vedení se v 11. minutě dostal favorit z Jižního Města, když se gólově prosadila Jana Vávrová po asistenci Elišky Vrátné. To bylo však za první třetinu vše a do šaten se šlo za stavu 1:0.

2. třetina byla na góly o něco málo bohatší. Chodov přidal další 3 branky, když se dvakrát trefila Pilíková a jednou Tožičková. Ranochová si stále držela čisté konto. Nic zajímavého se do konce třetiny nedělo, takže na tabuli svítilo skóre 4:0, které tam zůstalo i po konci zápasu.

Ve 3. třetině jsme se dočkali prvních vyloučení, kdy byla nejprve za hrubost oceněna dvěma minutami Müllerová a v 58. minutě Klímová, kdy se rozhodčí rozhodli posoudit její podání míčku na místo rozehrávky Jičína jako zdržování hry. Ani jedna z početních výhod sice nebyla využita, za to bylo k vidění několik neproměněných chodovských šancí a skvělé zákroky Ranochové. Do konce zápasu se již skóre neměnilo.

Lvice si tak, v ne moc pěkném zápase, vybojovaly 3 body a další zápas je čeká v sobotu 22. 10. proti úřadujícím mistryním z Vítkovic.

-------------

FBK Jičín - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 0:4

branky: 12. Jana Vávrová, 28. Tereza Pilíková, 32. Tereza Pilíková, 40. Gabriela Tožičková; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 110; zásahy brankářů: Adéla Kociánová 33 - Hana Ranochová 15; po třetinách: 0:1, 0:3, 0:0