V úvodních sedmi kolech se Chodov střetl se všemi pražskými soupeři, se kterými bojuje o korunu Krále Prahy. Tím posledním, který ještě chyběl byl až do středečního večera mistrovský Tatran a i on odešel z prvního kola pražských klání poražen. Chodov zvítězil ve střešovické stodole 9:5 a připsal si velmi cenné 3 body.

Úvod zápasu lépe vyšel domácím, kteří se po 69 vteřinách dostali do vedení zásluhou Milana Fridricha. Chodov dostal ideální příležitost vyrovnat při přesilovce 5 na 3, když se k rozmezí necelé minuty nechali vyloučit Kolísko a Svoboda. A Chodov skutečně trestal. Konkrétně tedy Patrik Dóža, který nejprve využil brejk a následně přesnou ranou z vrcholu překlopil vedení na stranu hostů. Domácí se nenechali zlomit a do šaten se šlo za stavu 2:2, když se trefil Řehoř.

I druhá část hry začala lépe pro domácí Tatran. Marek Beneš našel v odloženém vyloučení Němečka a ten se nemýlil. Od té chvíle však začal Chodov přebírat otěže utkání do svých rukou a takřka přesně v polovině utkání bylo vyrovnáno. Z rychlého protiútoku se prosadil Filip Chmelíček. Důležitým momentem pak byla branka Miloše Tyla, který minutu a půl před druhou přestávkou poslal Chodov do vedení.

Začátek třetí třetiny byl tentokrát v chodovských rukách a v čase 43:20 poslal Martin Koutný hosty do dvoubrankového vedení. To pak během dvaceti vteřin na přelomu 48. a 49. minuty zdvojnásobili opět Martin Koutný a Petr Pražák. Tatran si za stavu 7:3 vzal oddechový čas a začal využívat hru bez brankáře. Z té vytěžil snižující branky Miroslava Mayera a Milana Meliše, ale poslední slovo měl opět Chodov. Tom Ondrušek dvěma brankami stanovil konečné skóre na 9:5 pro hostující Chodov.

Chodov tak zvládl další těžký zápas a před reprezentační přestávkou ho čeká ještě jeden. V neděli 1. listopadu se v rámci Bitvy o Středozem střetne ve Svitavách s Vítkovicemi.

7.kolo, středa 28.10.2015, 18:00
5:9
(2:2, 1:2, 2:5)

branky: 2. Milan Fridrich, 13. Jan Řehoř, 24. Ondřej Němeček, 54. Miroslav Mayer, 58. Milan Meliš - 8. Patrik Dóža, 9. Patrik Dóža, 31. Filip Chmelíček, 39. Miloš Tyl, 44. Martin Koutný, 48. Martin Koutný, 49. Petr Pražák, 59. Tom Ondrušek, 60. Tom Ondrušek
rozhodčí: Petr Černý - Jiří Janoušek
vyloučení: 2:0; využití: 0:1
diváků: 240
zásahy brankářů: Michal Rebro 24 - Daniel Mück 24

Ohlasy trenérů

Komentář trenéra domácích (Jiří Jakoubek): "Tragický začátek. po kterém jsme již nedokázali dohnat náskok hostů."

Komentář trenéra hostů (David Podhráský): "Myslím, že diváci viděli skvělý zápas. Jsem moc rád, že naše výkony mají vzestupnou tendenci a věřím, že v tomto trendu budeme zodpovědně pokračovat. Děkuji klukům za týmový výkon a hezký zážitek a těším se v neděli do Svitav na Bitvu o Středozem."