Celkem 15 branek vidělo 365 diváků v hale Jedenáctka VS během souboje mužů Chodova a Bohemky. Bohužel 8 jich padlo do domácí sítě, což znamenalo pro Chodov čtvrtou prohru v této sezóně. Naopak Bohemka získala druhé vítězství a ukázala, že pro Chodov je vždy nepříjemným soupeřem.

8.kolo, neděle 9.11.2014, 17:00
7:8
(4:3, 2:3, 1:2)

Branky a nahrávky: 3. Fiala (Ondrušek), 6. Bouša (Sýkora), 16. Sýkora (Fiala), 19. Sýkora (Ondrušek), 29. Ondrušek (Fiala), 37. Pražák (Jastřembský), 47. Ondrušek (Sýkora) – 4. Čihák (Kindl), 11. Bagin (Šimek M.), 17. Šimek D. (Poláček), 26. Koubek (Růžek), 31. Bagin (Kisugite), 36. Šimek M. (Šárka), 49. Růžek (Poláček), 50. Šárka (Šimek M.). Rozhodčí: Černý, Janoušek. Vyloučení: 2:1. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 365. Střely na branku: 18:16.

Chodov: Barák (Šantora) – Jelínek, Pražan, Flousek, Sýkora, Schubert, Jastřembský, Kotlas, Bouša – Fiala, Vošta, Vávra, Běhavý, Klápa, Pražák, Ondrušek, Havránek, Strachota, Plíhal.

Bohemians: Cimbálek (Koráb) – Zezulka, Kisugite, Musil, Forman, Kuncman, Čihák, Koubek – M. Šimek, Bagin, Kordoš, Zapletal, D. Šimek, Poláček, Mandík, Kindl, Kočí, Růžek, Šárka.

Komentář k zápasu

Do utkání vstoupili lépe domácí a po 165 vteřinách zápasu je poslal do vedení Jan Fiala. Jenže vedení vydrželo pouze necelou minutu a první nedůslednosti domácí obrany využil Čihák. Tím se rozjela divoká první třetina, která nakonec skončila 4:3, když se postupně trefili Bouša, Bagin, Sýkora, David Šimek a v přesilovce opět Tomáš Sýkora.

Druhá třetina nabídla hned na začátku několik šancí na obou stranách, z nichž se ujala ta Koubkova, kterou vyrovnal na 4:4. Tento stav však netrval moc dlouho a Tom Ondrušek poslal Chodov opět do vedení. Poté dostali klokani výhodu přesilové hry a Bagin opět vyrovnal. Poprvé do vedení šla Bohemka ve 36. minutě po brance Martina Šimka, ale ještě do přestávky bylo opět vyrovnáno brankou Petra Pražáka.

Na startu třetí části si oba týmy byly vědomi důležitosti další branky. Tu vstřelili domácí, konkrétně Tom Ondrušek, ale ani vedení 7:6 nakonec nestačilo. Ve 49. minutě vyrovnal Růžek a takřka přesně v polovině závěrečné části rozsekl utkání Šárka. Domácí se pokoušeli o tlak, takřka dvě minuty hráli bez brankáře, ale nebylo to nic platné.

Ohlasy trenérů

David Podhráský (Chodov): "Tragický přístup k utkání. Dnes jsme si žádné body nezasloužili. Směrem k pokračování sezóny se musíme vážně zamyslet, o jaké příčky chceme vůbec hrát. Gratulujeme soupeři, který šel bodům naproti a zaslouženě je získal."

Roman Kieler (Bohemians): "Konečně na našem mužstvu byla vidět vůle po vítězství, což našemu mužstvu přineslo vytoužené a zasloužené body. Chtěl bych poděkovat hráčům, že bojovali do posledních vteřin."