V neděli se na hale Tatranu sešly hráčky k extraligovému utkání, kdy se odehrálo již 11.kolo. Přestože se hrálo na hostujícím území, lvice měly obvyklou podporu svých fans a v hledišti zřejmou převahu. Fanoušci se hned ve 4.minutě dočkaly prvního gólu, když využila nahrávku zpoza brány Tožičková. O chvíli později navýšila skóre aktivní Jarolímová, výběhem od mantinelu. Následně se hráčky Tatranu sice zuby nehty bránily, přesto nedokázaly zabránit postupnému brankostroji chodovských lvic.

11. kolo, neděle 23.11.2014, 16:00
0:15
(0:6, 0:6, 0:3)

Branky a nahrávky: 4. Tožičková (Jarolímová), 7. Jarolímová (Vojáčková), 13. Urbánková (Kuchařová), 15. Lacková (Klímová), 16. Bachmaierová (Jarolímová), 19. Vojáčková (Jarolímová), 24. Paulovičová (Vojáčková), 26. Kuchařová (Klímová), 26. Tučková, 29. Theimerová (Řepková), 32. Klímová (Urbánková), 36. Paulovičová (Bachmaierová), 41. Paulovičová (Tučková), 46. Plášková (Jarolímová), 51. Řepková (Tučková); Rozhodčí: Lucie Hejnová a Jitka Romančáková; Vyloučení: 1:0; Využití: 0:1; Diváci: 81; Střely na branku: 9:46; Průběh utkání: 0:6, 0:6, 0:3;

Tatran: Nováková – Vachušková, Sequensová, Reindlová, Nemravová, Válková, Tvrzová, Chaloupková, Beranová, Zabavská, Kramperová, Čepelková, Čermáková

Chodov: Provázková (Klabanová) – Jarolímová, Tučková, Lacková, Klímová, Urbánková, Tožičková, Řepková, Plášková, Mrázková, Kuchařová, Paulovičová, Vojáčková, Bachmaierová, Theimerová, Beránková

Komentář k zápasu

V první třetině se prosadily ještě krásnou střelou Urbánková, Lacková uklidila nekompromisně balonek do prázdné branky. Pěknou kombinaci zakončila přesně Bachmaierová a střelou pod břevno ukončila skóre první třetiny na 0:6 Vojáčková.

Hned na začátku druhé třetiny se nechala tatranská Tvrzová vyloučit za bránění ve hře a Chodov tuto šanci nenechat utéct, když se prosadila Paulovičová. Pak následovala opět chodovská kanonáda, během 10minut pálily Kuchařová, přesně mířila Tučková, 10.gól vstřelila Theimerová, po rychlém brejku skórovala Klímová a poslední gól třetiny byl z hole Paulovičové.

Třetí třetinu otevřela po rychlém brejku a naprosto přesné nahrávce Jarolímové Paulovičová, která tak završila svůj hattrick. Po pěkné kombinaci se prosadila další z řad Chodova a sice věkem ještě juniorka Plášková. Patnáctý gól vstřelila rychlonožka Řepková a tento gól byl také v tomto zápase poslední, přestože šance se objevily ještě na obou stranách. Zvláště v poslední minutě Provázková zpacifikovala nebezpečný únik soupeře a vysloužila si tak svou již 10.nulu v extralize.

Může se tedy zdát, že pro lvice nebyl tento zápas vůbec těžký, ale tak to nebylo. To jen holky poctivě makaly do obrany a postupně s přehledem navyšovaly skóre. O čemž taky svědčí to, že na 15ti gólech se vystřídalo celkem 13 hráček. Zrodila se tak historicky nejvyšší výhra Chodova co se týče brankového rozdílu.

V dalším kole čeká na naše lvice Brno Židenice, uvidíme se tedy na hale Jižní Město v neděli 30.11. v 17hod. A NEZAPOMEŇTE, ŽE HNED NÁSLEDNĚ V ÚTERÝ SE ODEHRAJE TV UTKÁNÍ S PRAŽSKÝM RIVALEM HERBADENTEM.

Ohlasy trenérů

Michaela Marešová (Chodov): Jsem ráda, že se nám povedlo odvézt poctivou práci směrem dozadu. Byly jsme plně koncetrované většinu zápasu. Děkuji golmance a týmu za hru a soupeři za zápas.

Luděk Pasecký (Střešovice): Díky soupeřkám za vynikající zápas! Skóre sice naskočilo vysoko, při hře na dvě pětky jsme né všechno stíhali a Chodov trestal naše okna v obraně. Ale holky odmakaly zápas od první do poslední vteřiny a obrovskou spoustu situací vyřešily výborně - toto udržíme i nadále a ještě zlepšíme! Jdeme se chystat na Jičín!