Zápasy » Liga přípravek

kolodatumdomácíhosté třetiny
1. kolo sobota 21.10. Chodov Nehvizdy 6:2 SH ZŠ Nehvizdy
1. kolo sobota 21.10. Tigers Chodov 8:4 SH ZŠ Nehvizdy
1. kolo sobota 21.10. Chodov WHITE Mukařov 1:4 SH TJ Tatran Střešovice-tělocvična
1. kolo sobota 21.10. Chodov WHITE Tatran 3:23 SH TJ Tatran Střešovice-tělocvična
1. kolo sobota 21.10. Chodov FBC Říčany 11:1 SH ZŠ Nehvizdy
1. kolo sobota 21.10. Olymp Praha Chodov WHITE 12:3 SH TJ Tatran Střešovice-tělocvična
1. kolo neděle 22.10. Chodov BLUE Bohemians 5:8 BB Arena Letňany
1. kolo neděle 22.10. Bohemians Chodov BLUE 4:17 BB Arena Letňany
1. kolo neděle 22.10. Chodov BLUE Královské Vinohrady 3:5 BB Arena Letňany
2. kolo sobota 4.11. Chodov BLUE Rakovník 5:4 SH Děkanka
2. kolo sobota 4.11. Kralupy n/V Chodov BLUE 4:4 SH Děkanka
2. kolo sobota 4.11. Chodov BLUE Královské Vinohrady 3:4 SH Děkanka
2. kolo neděle 5.11. Chodov Jesenice 7:1 Jedenáctka VS (malé hřiště)
2. kolo neděle 5.11. Dvojka Chodov WHITE 7:0 ZŠ Mendelova
2. kolo neděle 5.11. Tatran B Chodov WHITE 8:2 ZŠ Mendelova
2. kolo neděle 5.11. Kunratice Chodov 2:6 Jedenástka VS (malé hřiště)
2. kolo neděle 5.11. Chodov WHITE Olymp Praha 2:8 ZŠ Mendelova
2. kolo neděle 5.11. Chodov FBC Říčany 13:2 Jedenáctka VS (malé hřiště)
3. kolo sobota 2.12. Chodov BLUE Rakovník 5:3 SH Unhošť
3. kolo sobota 2.12. Unhošť Chodov BLUE 10:2 SH Unhošť
3. kolo sobota 2.12. Chodov BLUE Black Angels 5:3 SH Unhošť
3. kolo neděle 3.12. Bohemians Chodov 3:3 hala VOŠSP Zahradní Město
3. kolo neděle 3.12. Olymp Praha Chodov WHITE 7:3 SH Kostelec n/Černými lesy
3. kolo neděle 3.12. Mukařov Chodov WHITE 13:1 SH Kostelec n/Černými lesy
3. kolo neděle 3.12. Chodov Tigers 6:1 hala VOŠSP Zahradní Město
3. kolo neděle 3.12. Chodov WHITE Rudná B 0:17 SH Kostelec n/Černými lesy
3. kolo neděle 3.12. Wizards Chodov 2:6 hala VOŠSP Zahradní Město
4. kolo sobota 16.12. Olymp Praha Chodov WHITE 8:2 SH Jedenáctka VS
4. kolo sobota 16.12. Chodov Jesenice 8:0 SH Jedenáctka VS
4. kolo sobota 16.12. Dvojka Chodov WHITE 3:4 SH Jedenáctka VS
4. kolo sobota 16.12. Ml. Boleslav Chodov 0:7 SH Jedenáctka VS
4. kolo sobota 16.12. Ml.Boleslav B Chodov WHITE 1:8 SH Jedenáctka VS
4. kolo sobota 16.12. Chodov Ml.Boleslav B 7:5 SH Jedenáctka VS
4. kolo neděle 17.12. Chodov BLUE Rakovník 2:4 TJ Sokol Vinohrady II.
4. kolo neděle 17.12. Vosy Praha Chodov BLUE 1:12 TJ Sokol Vinohrady II.
4. kolo neděle 17.12. Chodov BLUE Kladno B 5:6 TJ Sokol Vinohrady II.
5. kolo sobota 6.1. Black Angels Chodov 1:9 SH U Učiliště Čelákovice
5. kolo sobota 6.1. Dvojka Chodov WHITE 3:0 SH Kostelec n/Černými lesy
5. kolo sobota 6.1. Akademie MB Chodov WHITE 1:4 SH Kostelec n/Černými lesy
5. kolo sobota 6.1. Chodov Falcon 3:3 SH U Učiliště Čelákovice
5. kolo sobota 6.1. Chodov WHITE Mukařov 2:13 SH Kostelec n/Černými lesy
5. kolo sobota 6.1. Chodov Orka 18:2 SH U Učiliště Čelákovice
5. kolo neděle 7.1. Chodov BLUE Bohemians 9:3 SH Bios Nové Strašecí
5. kolo neděle 7.1. Black Angels Chodov BLUE 2:5 SH Bios Nové Strašecí
5. kolo neděle 7.1. Chodov BLUE Rakovník 3:4 SH Bios Nové Strašecí
6. kolo sobota 20.1. Chodov Akademie MB 7:1
6. kolo sobota 20.1. Tatran Chodov WHITE 18:4 Centrum Ttešňovka Zbraslav
6. kolo sobota 20.1. Akademie MB Chodov WHITE 9:5 Centrum Třešňovka Zbraslav
6. kolo sobota 20.1. Falcon Chodov 5:5
6. kolo sobota 20.1. Chodov WHITE Olymp Praha 2:4 Centrum Třešňovka Zbraslav
6. kolo sobota 20.1. Benešov Chodov 6:8
6. kolo neděle 21.1. Chodov BLUE Bohemians 7:1 Jedenáctka (malé hřiště)
6. kolo neděle 21.1. Kladno Chodov BLUE 2:11 Jedenáctka (malé hřiště)
6. kolo neděle 21.1. Chodov BLUE Rakovník 5:2 Jedenáctka (malé hřiště)
7. kolo sobota 3.3. Wizards Chodov BLUE 5:5 SH ZŠ Campanus
7. kolo sobota 3.3. Chodov BLUE Kralupy n/V 2:2 SH ZŠ Campanus
7. kolo sobota 3.3. Chodov BLUE Olymp Praha 9:3 SH ZŠ Campanus
7. kolo neděle 4.3. Chodov WHITE Rudná B 2:17 ZŠ Rudná
7. kolo neděle 4.3. Chodov Orka 18:4 SH U Učiliště, Čelákovice
7. kolo neděle 4.3. Chodov WHITE Dvojka 0:7 ZŠ Rudná
7. kolo neděle 4.3. Wizards Chodov 8:4 SH U Učiliště, Čelákovice
7. kolo neděle 4.3. Dvojka Chodov WHITE 10:0 ZŠ Rudná
7. kolo neděle 4.3. Falcon Chodov 2:14 SH U Učiliště, Čelákovice
8. kolo sobota 17.3. Dvojka Chodov WHITE 10:2 SH Jedenáctka VS (malé hřiště)
8. kolo sobota 17.3. Bohemians Chodov 1:13 SH U Učiliště, Čelákovice
8. kolo sobota 17.3. Ml.Boleslav B Chodov WHITE 3:5 SH Jedenáctka VS (malé hřiště)
8. kolo sobota 17.3. Black Angels Chodov 4:3 SH U Učiliště, Čelákovice
8. kolo sobota 17.3. Orka Chodov 2:11 SH U Učiliště, Čelákovice
8. kolo sobota 17.3. Falcon B Chodov WHITE 11:0 SH Jedenáctka VS (malé hřiště)
8. kolo sobota 17.3. Falcon Chodov 4:7 SH U Učiliště, Čelákovice
8. kolo neděle 18.3. Chodov BLUE Olymp Praha 9:2 SH ZŠ Campanus
8. kolo neděle 18.3. Kunratice B Chodov BLUE 4:6 SH ZŠ Campanus
8. kolo neděle 18.3. Unhošť Chodov BLUE 4:10 SH ZŠ Campanus
9. kolo sobota 7.4. Chodov WHITE Tatran B 7:12 SH TJ Tatran Střešovice-tělocvična
9. kolo sobota 7.4. Chodov WHITE Falcon B 2:4 SH TJ Tatran Střešovice-tělocvična
9. kolo sobota 7.4. Falcon B Chodov 3:10 hala TJ Spoje
9. kolo sobota 7.4. Olymp Praha Chodov WHITE 13:0 SH TJ Tatran Střešovice-tělocvična
9. kolo sobota 7.4. Chodov Wizards 6:9 hala TJ Spoje
9. kolo sobota 7.4. Tigers Chodov 7:8 hala TJ Spoje
9. kolo neděle 8.4. Chodov BLUE Kralupy n/V 9:15 SH Bios Kladno
9. kolo neděle 8.4. Dvojka Chodov BLUE 11:7 SH Bios Kladno
9. kolo neděle 8.4. Chodov BLUE Kladno 10:4 SH Bios Kladno
10. kolo sobota 28.4. Chodov BLUE Olymp Praha 10:3 SH Unhošť
10. kolo sobota 28.4. Vosy Praha Chodov BLUE 1:8 SH Unhošť
10. kolo sobota 28.4. Chodov BLUE Unhošť 8:9 SH Unhošť
10. kolo neděle 29.4. Chodov WHITE Olymp Praha 3:3 ZŠ Mendelova
10. kolo neděle 29.4. Chodov Chodov 09:30 ZŠ Mendelova
10. kolo neděle 29.4. Chodov WHITE Ml.Boleslav B 2:1 ZŠ Mendelova
10. kolo neděle 29.4. Chodov Chodov 10:30 ZŠ Mendelova
10. kolo neděle 29.4. Dvojka Chodov WHITE 7:2 ZŠ Mendelova
10. kolo neděle 29.4. Chodov DDM Praha 11:30 ZŠ Mendelova
10. kolo neděle 29.4. Black Angels Chodov 13:00 ZŠ Mendelova

Generální
partner

Partneři
klubu