FAT PIPE CUP 2016

Přečtěte si o mužské verzi turnaje

Poprvé v historii se Chodov s podporou značky FAT PIPE a Prahy 11 rozhodl uspořádat předsezónní mládežnický turnaj, který se odehraje od pátku 9. do neděle 11. září. Hrát se bude v sedmi kategoriích na malých i velkých hřištích ve dvou různých halách, kterými budou Jedenáctka VS a SH TJ JM Chodov.

Propozice turnaje

Rozpis utkání  

DOR - dorostenci

SŽA - starší žáci

MŽA - mladší žáci

DIV - dívky

čas zápas fáze SH JEDENÁCTKA VS
DORpátek 10:00 1 skupina A FLORBAL CHODOV - blue FBŠ Slávia Plzeň3 : 5
DORpátek 10:45 7 skupina B FBC Liberec Black Angels2 : 5
DORpátek 11:30 8 skupina B FBK Kobylisy FLORBAL CHODOV - white5 : 2

SŽApátek 12:45 1 skupina FLORBAL CHODOV FBŠ Slávia Plzeň2 : 3
SŽApátek 13:30 2 skupina Florbal Jesenice FBC Liberec2 : 20
DIVpátek 14:15 7 skupina B Tatran Střešovice (D) FBŠ Slávia Plzeň (D)5 : 3
DIVpátek 15:00 2 skupina A FBC Liberec (SŽ) FbŠ Bohemians (SŽ)4 : 1
DIVpátek 15:45 8 skupina B FLORBAL CHODOV (SŽ) FBŠ Jihlava (SŽ)4 : 1
DIVpátek 16:30 1 skupina A FLORBAL CHODOV (D) FTC Vysoké Mýto (SŽ)9 : 1
MŽApátek 17:15 1 skupina A FLORBAL CHODOV FBŠ Slávia Plzeň15 : 0
MŽApátek 18:00 4 skupina B Black Angels Florbal Jesenice14 : 1
DORpátek 18:45 2 skupina A FBŠ Slávia Plzeň Florbal Jesenice18 : 0
DORpátek 19:30 3 skupina A FLORBAL CHODOV - blue FTC Vysoké Mýto3 : 1
DORpátek 20:15 9 skupina B FBC Liberec FBK Kobylisy3 : 4
pátek 21:00 konec
DIVsobota 9:00 4 skupina A FBC Liberec (SŽ) FTC Vysoké Mýto (SŽ)6 : 3
DIVsobota 9:45 10 skupina B FBŠ Slávia Plzeň (D) FBŠ Jihlava (SŽ)10 : 2
DORsobota 10:30 10 skupina B Black Angels FLORBAL CHODOV - white7 : 2
SŽAsobota 11:15 3 skupina FLORBAL CHODOV Florbal Jesenice6 : 2
SŽAsobota 12:00 4 skupina FBŠ Slávia Plzeň FBC Liberec2 : 2
sobota 12:45 přestávka
DORsobota 13:30 6 skupina A FBŠ Slávia Plzeň FTC Vysoké Mýto9 : 2
DORsobota 14:15 12 skupina B Black Angels FBK Kobylisy5 : 3
DIVsobota 15:00 11 skupina B FLORBAL CHODOV (SŽ) FBŠ Slávia Plzeň (D)1 : 2
DIVsobota 15:45 12 skupina B Tatran Střešovice (D) FBŠ Jihlava (SŽ)6 : 2
SŽAsobota 16:30 5 skupina FLORBAL CHODOV FBC Liberec1 : 10
SŽAsobota 17:15 6 skupina FBŠ Slávia Plzeň Florbal Jesenice9 : 1
DORsobota 18:00 13 1/4 finále Black Angels Florbal Jesenice34 : 0
DORsobota 18:45 14 1/4 finále FLORBAL CHODOV - Blue FBC Liberec5 : 2
DIVsobota 19:30 15 1/4 finále Tatran Střešovice (D) FTC Vysoké Mýto (SŽ)10 : 0
DIVsobota 20:15 16 1/4 finále FBŠ Slávia Plzeň (D) FbŠ Bohemians (SŽ)5 : 6
sobota 21:00 konec
MŽAneděle 9:00 8 1/4 finále FBC Liberec FBŠ Jihlava17 : 1
SŽAneděle 9:45 8 1/2 finále FBŠ Slávia Plzeň FLORBAL CHODOV5 : 3
DORneděle 10:45 18 1/2 finále Black Angels FBK Kobylisy4 : 0
DIVneděle 11:45 18 1/2 finále Tatran Střešovice FbŠ Bohemians5 : 0
MŽAneděle 12:45 10 1/2 finále Black Angels FBC Liberec7 : 2
DORneděle 13:45 19 o 3.místo FLORBAL CHODOV - Blue FBK Kobylisy8 : 1
SŽAneděle 14:45 10 finále FBC Liberec FBŠ Slávia Plzeň6 : 2
MŽAneděle 15:45 13 finále FLORBAL CHODOV Black Angels6 : 1
DIVneděle 16:45 20 finále FBC Liberec (SŽ) Tatran Střešovice (D)0 : 2
DORneděle 17:45 20 finále FBŠ Slávia Plzeň Black Angels1 : 10
neděle 18:45 konec
čas zápas fáze SH CHODOV
DIVsobota 9:00 3 skupina A FLORBAL CHODOV (D) FbŠ Bohemians (SŽ)8 : 3
DIVsobota 9:45 9 skupina B Tatran Střešovice (D) FLORBAL CHODOV (SŽ)1 : 1
DORsobota 10:30 4 skupina A FTC Vysoké Mýto Florbal Jesenice14 : 1
MŽAsobota 11:15 2 skupina A FLORBAL CHODOV FBŠ Jihlava19 : 0
MŽAsobota 12:00 5 skupina B Florbal Jesenice FBC Liberec1 : 11
sobota 12:45 přestávka
DORsobota 13:30 5 skupina A FLORBAL CHODOV - blue Florbal Jesenice16 : 1
DORsobota 14:15 11 skupina B FBC Liberec FLORBAL CHODOV - white1 : 1
DIVsobota 15:00 5 skupina A FLORBAL CHODOV (D) FBC Liberec (SŽ)2 : 2
DIVsobota 15:45 6 skupina A FbŠ Bohemians (SŽ) FTC Vysoké Mýto (SŽ)14 : 0
MŽAsobota 16:30 3 skupina A FBŠ Slávia Plzeň FBŠ Jihlava12 : 2
MŽAsobota 17:15 6 skupina B FBC Liberec Black Angels1 : 2
DORsobota 18:00 15 1/4 finále FBŠ Slávia Plzeň FLORBAL CHODOV - white5 : 0
DORsobota 18:45 16 1/4 finále FBK Kobylisy FTC Vysoké Mýto12 : 1
DIVsobota 19:30 13 1/4 finále FLORBAL CHODOV (D) FBŠ Jihlava (SŽ)4 : 0
DIVsobota 20:15 14 1/4 finále FBC Liberec (SŽ) FLORBAL CHODOV (SŽ)5 : 0
sobota 21:00 konec
MŽAneděle 9:00 7 1/4 finále FBŠ Slávia Plzeň Florbal Jesenice2 : 3
SŽAneděle 9:45 7 1/2 finále FBC Liberec Florbal Jesenice23 : 0
DORneděle 10:45 17 1/2 finále FBŠ Slávia Plzeň FLORBAL CHODOV - Blue7 : 6
DIVneděle 11:45 17 1/2 finále FLORBAL CHODOV (D) FBC Liberec (SŽ)2 : 3 sn
MŽAneděle 12:45 9 1/2 finále FLORBAL CHODOV Florbal Jesenice21 : 0
MŽAneděle 13:45 11 o 5.místo FBŠ Slávia Plzeň FBŠ Jihlava4 : 3
SŽAneděle 14:30 9 o 3.místo Florbal Jesenice FLORBAL CHODOV0 : 11
MŽAneděle 15:30 12 o 3.místo Florbal Jesenice FBC Liberec1 : 10
DIVneděle 16:30 19 o 3.místo FLORBAL CHODOV (D) FbŠ Bohemians (SŽ)0 : 1
neděle 17:30 konec

Generální
partner

Partneři
klubu