Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V srpnu 2020 vyšly tyto články:

10.8.Lvice braly na Czech Open 3. místo, junioři sbírali zkušenostiFlorbal Chodov

Czech Open 2020 skončil a nejdůležitější zprávou je, že se mu snad COVID vyhnul. Lvice sehrály 6 kvalitních zápasů a nakonec si odnesly z turnaje krásné 3. místo, junioři statečně bojovaly proti výrazně starším protivníkům a turnaj zakončili s bilancí dvou výher, jedné remízy a tří proher.

13.8.LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ 2020 - živý článekFrantiška Kutnarová

Prázdniny jsou v plném proudu, a přestože se virus snaží znepříjemňovat nám život, jako každý rok i letos se další měsíc ponese ve znamení letního soustředění naší mládeže. V letošním roce budeme za zpřísněných hygienických opatření "okupovat" Smržovku. V tomto článku pak budeme průběhy jednotlivých soustředění a kategorií tradičně sledovat a přinášet Vám aktuální informace. Sledujte proto nejen tento článek, ale samozřejmě také naše oficiální kanály na sociálních sítích.

14.8.Muži v Poháru vypráskali Vary!Florbal Chodov

Po dlouhých 5ti měsících nastoupili muži k soutěžnímu zápasu. V rámci vrcholové části Poháru Českého florbalu přivítali na domácím hřišti prvoligové Karlovy Vary. Vítěze základní části posledního ročníku 1. ligy zasypali 20 brankami a utkání naprosto jednoznačně ovládli.

24.8.Teambuilding, výhra nad Ústím, postup v PoháruFlorbal Chodov

Splněno! Mužské áčko po demolici Karlových Varů zvládlo i druhé utkání Vrcholové části Poháru Českého florbalu. V sobotu před více než dvěma stovkami diváků v hale Sluneta porazili muži Florbal Ústí nad Labem 7:4, zajistili si s předstihem postup do osmifinále a o první místo ve skupině BV zabojují v úterý od 17:30 proti Spartě.

26.8.Bauer pálí dál. Chodov porazil v poháru i SpartuFlorbal Chodov

Ledově klidný Tom Ondrušek se v úterý večer dvakrát postavil v UNYP Areně k nájezdu. Dvakrát tasil forhendovou kličku, dvakrát vykoupal reprezentačního kolegu a brankáře Sparty Martina Beneše. Díky šikovnosti svého elitního střelce Chodov porazil pražského rivala 7:6 po nájezdech a po třetí výhře ovládl svou skupinu ve Vrcholové části Poháru Českého florbalu. A hodně vidět byla i posila z FBC Ostrava Jiří Bauer.

31.8.Sezóna 2020/21 startuje!Florbal Chodov

Netradičně již 31. srpna startuje na Chodově sezóna 2020/21. Tréninky se rozbíhají na všech halách s výjimkou ZŠ Campanus, kde se rozběhou o den později, tedy 1. září se startem školního roku. Situace kolem COVID-19 náš klub zatím nezasáhla a trénuje se tak bez výrazných omezení. Přesto prosíme o důsledné dodržování základních hygienických pravidel jako je dezinfekce rukou při vstupu do haly. 

Generální
partner

Partneři
klubu