V tomto extraligovém kole se lvice střetly s Bulldogs Brno a to na jejich domácím hřišti. Bulldočky se do nejvyšší soutěže vrátily po letech a dlouho se tak s chodovskými ženami neutkaly. Lvicím v tomto zápase chyběly opory v podobě Nely Jirákové s Gabrielou Tožičkovou, přesto si jely pro další výhru.

Úvodní třetina se stala pro Chodov velmi nepříjemnou, jelikož nešikovně rozmístěná okna brněnské haly znamenala neustálé oslnění slunečními paprsky, a hra tak nebyla vůbec podle jejich představ. Toho dokázaly využít hráčky Bulldogs, které se překvapivě ujaly vedení díky Lindě Hyksové. Od zhruba 10.minuty se hra vrátila do očekávaných kolejí, když nejdříve vyrovnala Gabriela Žůrková, po ní dvakrát skórovala Magdalena Plášková a jednou Daniela Frantíková, které tak zajistily Chodovu pohodlný náskok.

Druhá část se nesla v podobném duchu, Lvice měly, i přes špatný výkon, více ze hry. Brněnské hráčky ale stějně dokázaly v pár situacích zahrozit, v těchto momentech zářila v brance Jana Christianová. Náskok dál narůstal, když se trefily Jana Vávrová, opět Gabriela Žůrková a hattrick dokončila Magdalena Plášková. Na světelné tabuli na konci svítil stav 7:1.

Po začátku třetí třetiny hráčky Bulldogs snížily na 2:7, ale to bylo od nich v tomto ohledu vše. Lvice naopak začaly konečně lépe hrát a v gólovém přídělu nepolevily, svou další branku přidala Daniela Frantíková, na tu navázaly Martina Řepková, Tereza Hanzlíková, Marie Havlíčková a dvakrát Gabriela Žůrková, která nejdřív slavila hattrick a poté přidala i čtvrtou branku. Celkové skóre tak bylo 13:2. Přes nepovedený výkon a nepříznivé podmínky si Lvice znovu připsaly vysoké vítězství, z čehož vyplývá 56 branek ve 4 soutěžních utkáních této sezóny. Skvělý výkon předvedla v chodovské brance Jana Christianová, která si dokonce připsala asistenci.

Nejlepšími hráčkami se staly za Chodov – Gabriela Žůrková, za Bulldogs – Tereza Halaštová.