Speciální růžové dresy zřely světlo světa! V SB Centru na Chodově proběhl v pátek ve večerních hodinách slavnostní "výkop" sezony 2019/20, na kterém byla mužskému a ženskému elitnímu týmu představena nová sada dresů, ve které oba celky budou v říjnu na podporu nadačního fondu PINK BUBBLE nastupovat.

"Myšlenka přispět růžovými dresy na dobrou věc se mi opravdu líbí. Stejně tak i samotné provedení dresů, které se změnily z typicky tmavě modré na svítivě růžovou. Doufám, že se tato barva zapíše do podvědomí i našim fanouškům, kteří už si tak nebudou spojovat Chodov pouze s modrou barvou, ale i s dobrou myšlenkou," ocenila nejen nový vizuál obránkyně Nela Jiráková.

"Pomoct lidem, kteří to opravdu potřebují, je skvělý počin," dodala česká reprezentantka.

Dostat dva vzorové "kusy" dresů do prostor restaurace SB Centrum byl přitom obtížný úkol, do Prahy je z Brna kvůli opožděné výrobě přivezli vlakem v pátek navečer rodiče Toma Ondruška. Díky za to, nejen jako kurýři jste výborní! Zbylé sady včetně nových černých štulpen budou na hráče a hráčky Chodova čekat v kabině před nedělními zápasy.

"Jsem rád, že se projekt s nadací PINK BUBBLE realizuje. Dresy, které se opravdu povedly, tomu dají ještě větší rozměr. Budou vidět a to nejen v Praze. Elitní týmy mužů a žen začaly spolupracovat a budou se snažit přimět co nejvíce lidí, aby je následovali. Věřím, že pomůžeme, jak jen to půjde, protože to má smysl," myslí si zadák Martin Pražan.

A jak to v SB Centru při pátečním večeru probíhalo? Po úvodním slovu a informacích o nadačním fondu PINK BUBBLE nové dresy za potlesku obou týmů navlékla Martina Řepková a Tom Ondrušek a prošli se v nich jak po přehlídkovém molu. Následoval slavnostní přípitek z úst viceprezidenta Chodova Davida Bohumínského na zdar nové sezony a raut.

Oba kapitáni (Jana Vávrová a Martin Koutný) navíc představili myšlenku, jak oba týmy nadačnímu fondu pomůžou. Půjde o akci ve stylu „každý gól pomáhá“ - za každou vstřelenou branku během „růžových“ říjnových duelů přispějí reprezentanti Chodova do kasičky PINK BUBBLE finančním obnosem. Přesná suma bude definována po dohodě kapitánů po nedělních duelech a my vás o tom budeme informovat!

A slovo závěrem? "Chtěli jsme oběma elitním týmům a dalším zájemcům z řad především trenérů a blízkých přiblížit celou akci i osobně a to se myslím povedlo. A teď už hurá do dresů a na hřiště," popsal motivaci k uspořádání akce jeden z organizátorů David Podhráský.

Tak v neděli na Sportovní hale Jižní Město na viděnou!


Generální
partner

Partneři
klubu