V neděli 19. ledna čeká muže první domácí zápas roku 2020. V zápase proti Black Angels (od 17:00) již nastoupí také Marek Švajný, který se k týmu přidá opět po roce. Stejně jako v minulé sezóně přichází na hostování z Vítkovic a měl by pomoci vyztužit obranné řady Chodova pro boje v play off.

Marek Švajný pomáhal Chodovu v play off již loni, ale po sezóně se z pracovních důvodů vrátil zpět do Ostravy a v nové sezóně nastupoval za FBC Ostrava, kde hostoval z Vítkovic. V dresu FBC odehrál 11 superligových zápasů a zaznamenal 5 bodů (2+3), přidal také 3 starty v Poháru. Poslední zápas odehrál 18.12. v Poháru proti Bohemians a poté hostování ukončil. Díky vstřícnosti obou ostravských klubů se podařil jeho transfer na Chodov, kde tedy bude moci navázat na loňské působení. A co si od jeho angažování slibuje hlavní trenér Chodova David Podhráský. "Mára je pro nás vítaná posila hned z několika úhlů pohledu. Je to zkušený hráč se skvělým charakterem, což prokázal již při loňském angažmá. Navíc dokáže zastat více pozicí na hřišti a v neposlední řadě nám pomůže zvýšit kvalitu kádru před play off, zvláště když se nám opět nevyhýbají zranění. Chtěl bych při této příležitosti ocenit oba ostravské kluby a poděkovat za vstřícnost při jednáních."

V nedělním zápase proti Black Angels se dá očekávat ofenzivní podívaná, neboť oba týmy mají v elitní pětce bodování po dvou zástupcích. V prvním vzájemném zápase chodovští muži pražskému soupeři podlehli a budou tak chtít zaváhání napravit, zvlášť když se začíná finišovat základní část a každý bod je důležitý.


Generální
partner

Partneři
klubu