Chodovské ženy po téměř měsíční pauze a vyhraném Poháru odehrály další extraligové utkání. Tentokrát na ně čekaly florbalistky ze Střešovic, se kterými si v této sezóně dokázaly dvakrát poradit, v prvním kole základní části 12:2 a ve čtvrtfinále Poháru 12:4.

Od začátku bylo jasné, že tento duel bude velmi vyrovnaný. Lvicím se moc nedařilo, naopak hostující hráčky předváděly dobrý výkon, nebylo proto tak velkým překvapením, že se ujaly po pár minutách zápasu vedení. Poté navíc mohly využít přesilovou hru, ale Lvice se dokázaly ubránit a navíc těsně před první přestávkou vyrovnat skóre, když se prosadila dalekonosnou střelou přesně pod břevno Nela Jiráková.

Druhá část se velmi herně podobala první třetině. Opět si oba týmy vytvořily řadu šancí a hostující florbalistky nebezpečně hrozily. Trenér Procházka si proto v 9. minutě vybral oddechový čas, po kterém pozměnil sestavu a nabádal ke zlepšenému výkonu. Na hře se to ale zprvu moc neprojevilo, naopak Tatranu se podařilo znovu odskočit do vedení. Naštěstí pro Lvice přišlo střešovické oslabení a rychlé srovnání, neboť se ihned po vyloučení trefila ze standartní situace Martina Řepková. V následující minutě dokázala v úniku překonat hostující brankářku i Anet Jarolímová, Lvice překlopily stav utkání na svou stranu a vedly 3:2.

Poslední dvacetiminutovka nezačala pro chodovské ženy dobře, soupeřkám se povedlo již během 1. minuty také vstřelit třetí branku. Tempo hry však neustávalo a nadále se musely skvělými výkony činit obě brankářky. Na Lvice doléhala lehká nervozita z vyrovnaného stavu, který byl hnacím motorem pro soupeřky. Brankové rozuzlení přišlo naštěstí z chodovské hokejky, v 57. minutě rozhodla o výhře Tereza Hanzlíková, která se nemýlila z předbrankového prostoru.

Utkání tedy skončilo 4:3 pro Lvice, které si připsaly možná až nečekaně těžké vítězství a posunuly se zpět na 2. místo tabulky Extraligy těsně za Vítkovice. Předvedená hra byla poznamenána herní pauzou i četnou marodkou v kádru, o čemž se po utkání zmínil také trenér Procházka: „Dnes jsme se prali nejen se zdatným soupeřem, který nám nedal nic zadarmo, ale hodně také sami se sebou. Věřím, že se konečně dáme zdravotně do pořádku a naše výkony půjdou nahoru.“ Nejlepší hráčkou na chodovské straně byla vyhlášena Anet Jarolímová, která nejdříve dala sama gól a poté připravila rozhodující branku Terezy Hanzlíkové.