Po vítězném středečním utkání s Tatranem se Lvice vydaly na zápas do Liberce, kde se střetly s posledními Crazy Girls, které i po téměř kompletně odehrané základní části Extraligy stále čekají na první body do tabulky. V letošní sezóně navíc skončil poslední vzájemný duel jednoznačným vítězstvím Lvic 21:0, na sever Čech ale tentokrát odjela nekompletní sestava.

Od prvního buly se Lvicím sice dařilo kontrolovat hru, ale znovu to nebylo úplně ono. Naštěstí ve 4. minutě otevřela skóre zápasu střelou ze standardní situace Kristina Belicová a přesně o minutu později překonala libereckou brankářku také Tereza Hanzlíková. Vedení 2:0 poté Lvice mohly navýšit v přesilové hře, jenže tu nevyužily a naopak přišla odpověď libereckých hráček, které dokázaly snížit na 1:2. Následovala ale další povedená standardní situace v podání Lvic a opět vedení o dvě branky, které nebylo do první přestávky konečné, neboť těsně před pauzou v signalizované výhodě upravila na 4:1 Gabriela Žůrková.

Druhá třetina byla nejméně bohatá na góly, oba týmy a zejména tedy Lvice si však šance tvořily. Ujaly se jen dva pokusy, na začátku této dvacetiminutovky prostřelila pod rukou libereckou brankářku Magdalena Plášková a trefila se i Kristina Belicová, pro kterou to byl již druhý přesný zásah.

Jak skončilo druhé dějství, tak začalo i to poslední. Kristina Belicová z další povedené standartní situace zkompletovala hattrick. I při vedení 7:1 Lvice nepřestaly být produktivní, za brankovou čáru dokázala dostat míček také Karolína Suchá a chvíli po ní Nela Jiráková, která skórovala střelou jak jinak než ze standartní situace. Poslední desátý gól zaznamenala Karolína Kellovská a Hana Ranochová v chodovské brance už zůstala nepřekonaná, takže si Lvice nakonec odvážely všechny body za výhru 10:1.

Chodovské ženy se i v tomto utkání spíše hledaly, o čemž vypovídá o vyjádření trenéra Procházky: „Kdybych řekl, že nemáme formu, tak by to bylo velmi mírné a asi ne úplně odpovídající realitě. Dnešní výkon byl velmi špatný. Příští sobotu nás čekají Vítkovice, a pokud svůj výkon výrazně nezvedneme, bude to velmi krutý debakl,“ ve kterém připomíná i blížící se víkendové utkání, které rozhodne o finálním postavení jednotlivých týmů v tabulce před play-off. Nejlepší hráčkou na chodovské straně se stala obránkyně Johana Vrbová, která si připsala tři asistence.