Czech Open 2020 skončil a nejdůležitější zprávou je, že se mu snad COVID vyhnul. Lvice sehrály 6 kvalitních zápasů a nakonec si odnesly z turnaje krásné 3. místo, junioři statečně bojovaly proti výrazně starším protivníkům a turnaj zakončili s bilancí dvou výher, jedné remízy a tří proher.

Svěřenkyně Lukáše Procházky braly Czech Open jako vítanou šanci sehrát v hodně novém složení kvalitní zápasy. Tento cíl byl naplněn a k tomu ještě lvice vyválčily 3. místo. V průběhu turnaje chodovské hráčky zdolaly Ostravu, Start, Panthers i Tatran a po těsných prohrách odešly poraženy ze zápasů s Tatranem a juniorskou reprezentací. Tým se tradičně mohl spolehnout na obě brankářky, přičemž Jana Christianová byla vyhlášena nejlepší brankářkou turnaje. Nejproduktivnější hráčkou týmu pak byla Karolína Suchá.

Také junioři přijely na Czech Open hlavně sbírat zkušenosti. Po remíze s pozdějšími finalisty z Plzně, výhře nad ostravským MVILem a prohře s Butchisem skončili na 3. místě ve skupině. Ve čtvrtfinále byli 32 vteřin od postupu, ale zkušení Pantheři dokázali zápas ještě otočit. V pavouku B narazili junioři v souboji generací na Traverzu Mukařov a museli se před zkušenostmi hráčů jako Deutsch či Heřmanský sklonit. Turnaj však zakončili výhrou, když podruhé porazily ostravský MVIL. Ve velmi dobrém světle se představil kapitán Matěj Duda, který se umístil na 6. místě kanadského bodování celého turnaje. 

Czech Open ve své okleštěné podobě splnil pro naše dva přihlášené týmy účel a nastartoval tak finální část přípravy na start sezóny. 


Generální
partner

Partneři
klubu