Takřka 5 týdnů volna dostali po náročné sezóně, která měla bronzovou tečku, hráči Chodova. V pondělí 14. června se sešli na prvním společném tréninku. Přivítal je trenérský tým ve složení David Podhráský, Milan Šindelář, Adam Štegl a především nový kondiční trenér Martin Pala.

Na startu přípravy se sešlo 24 hráčů a 3 brankáři, mezi kterými se už neobjevilo končící trio Ondřej Mikeš, Martin a Jiří Koutní a dva mladí hráči Ivan Pergler a Jiří Lebeda, pro které se hledá angažmá v rámci Superligy.

Z hráčů, kteří v minulé sezóně neokusili Superligu v chodovském dresu se k týmu připojily posily Martin Skřivánek a Adam Balatka, z juniorského týmu povýšili Matěj Netrefa a Marek Šmíd a o své místo v kádru bude bojovat i talentovaný junior Lukáš Kafka. Přípravy se účastní dorostenec Antonín Votava, který ještě nejvyšší soutěž nebude moci hrát.

Nejbližších 7 týdnů čeká na muže náročný program 5ti tréninků týdně pod vedením kondičního trenéra, od začátku srpna se pak přesunou do haly a začnou se připravovat na start sezóny, který je plánován na 12. září.

Kádr na startu přípravy: Adam Balatka, Jiří Bauer, Šimon Doubek, Jakub Dufek, Daniel Eremiáš, Karel Hodík, David Horký, Tomáš Josefovič, Lukáš Kafka, Petr Majer, Daniel Maxa, Matěj Netrefa, Tom Ondrušek, Karel Pergler, Ondřej Plíhal, Michal Podhráský, Martin Řezáč, Martin Skřivánek, Radim Slunečko, Michal Strnad, Tomáš Sýkora, Vojtěch Šimůnek, Marek Šmíd, Marek Vávra, Tomáš Vávra, Ondřej Vošta, Antonín Votava


Generální
partner

Partneři
klubu