Po dlouhých měsících bez florbalu se konečně rozjíždí náš milovaný kolotoč zápasů a turnajů. Vůbec poprvé se naše týmy představily v rámci turnajů KIDS SERIES a o tomto víkendu už vyrazily i za hranice Prahy. Celkem 6 týmů pod hlavičkou Floorball Group vyrazilo do Brna na tradiční Open Game. A týmy složené z hráčů a hráček Chodova, Startu i Traverzy si vedly opravdu skvěle! Přivezly hned 4 medaile!

Až ke zlatu to dotáhly holky v kategorii G13, když v průběhu celého turnaje vyhrály všech 6 zápasů s úžasným skóre 38:9. Své finálové soupeřky ze Sparty zdolaly ve skupině a v posledním zápase turnaje svou dominanci potvrdily, byť musely zápas rozhodnout až v nájezdech. Ten rozhodující proměnila Dominika Lískovcová, který navíc skončila na 2. místě kanadského bodování, když zaznamenala 12 bodů (7+5).

Do finále se probojoval také tým kluků v kategorii B17. V semifinále kluci museli strhnout postup až v nájezdech, když vítězství proti Tatranu vystřelil Marek Matoušek. Ve finále pak čekal druhý tým Tatranu a ten již byl nad síly jihoměstských borců. V turnaji se blýskl především zmíněný Marek Matoušek, který byl 5. nejproduktivnějším hráčem turnaje, když zaznamenal 13 bodů (9+4).

Třetím finalistou byl tým v kategorii G17, který nesl název Černý Mamby a byl složen především z hráček kunratického Startu. Ten sice v základní skupině podlehl Ostravě, ale následně rozjel jízdu, která skončila až ve finále. Spolehnout se mohl na brankářku Karolínu Bačkovou a Kristinu Zlatníkovou, která byla nejproduktivnější hráčkou turnaje (8+4).

Čtvrtým medailistou byl tým v kategorii G17, který nesl název Kobri a Psy. Holky bez zaváhání prošly až do semifinále, kde se musely sklonit před Buldočkami z Brna a na krku se jim na konci turnaje houpal bronz. Hlavním tahounem byla Eva Křtěnová, která posbírala 11 bodů (10+1) a vyhrála kanadské bodování kategorie.

Náš velmi mladý tým v kategorii B15 vyhrál svou skupinu, tím pádem se dostal až do druhého kola play off. Tam ale cesta kluků skončila, když nestačili na tým Očov Hodonín, který mimochodem později vyřadil tým IBK Plommon, který nepřijel pod hlavičkou FG, ale byl složen takřka výhradně z hráčů Chodova.

Také holky v kategorii G15 prošly bez problémů základní skupinou, ale v prvním kole play off nestačily na Olomouc, která následně došla až do finále.

Brno Open Game 2021 jsou za námi! Z moravské metropole 6 týmů Floorball Group přivezlo celkem 4 medaile, což je fantastický úspěch!

Výpravy se zúčastnilo více než 100 členů a my všem děkujeme, ať už šlo o hráče, hráčky, trenéry či rodiče!

No a za 10 dní je tu ještě větší akce. Naše týmy se totiž chystají na tradiční Prague Games..


Generální
partner

Partneři
klubu