Další dvě kola mají za sebou junioři, tentokrát se představili na půdě Hradce Králové a Bulldogs Brno. Přestože to rozhodně nebyla lehká utkání, tak junioři z obou brali plný počet bodů a v této sezóně stále ještě neprohráli.

V sobotu se junioři představili na půdě Hradce Králové a byla to velká bitva. Důvody byly dva. Nepřesné zakončení v kombinaci se skvělým výkonem domácího brankáře. Chodovští hráči vypálili 52 střel a trefili se pouze 4x, což však na výhru 4:2 stačilo. Třemi body (1+2) se na tom podílel Jan Vacenovský, který už v 8 zápasech této sezóny 33 bodů!

V neděli i přes vichřici putovali junioři na půdu Bulldogs Brno a ve staré hale Vodova sehráli další těžké utkání, které nakonec ovládli v poměru 6:3, když hned 4 body (1+3) zaznamenal kapitán Dan Maxa. Během odpoledne se bohužel ukázalo, že porazit Brno nebyl největší úkol dne. Junioři totiž měli jet zpět do Prahy vlakem, který nabíral zpoždění tak dlouho, až vedoucí týmu Prokop Eremiáš požádal obětavé rodiče, kteří dojeli do Brna a hráče odvezli. Výlet, který začínal v 6:30 na Hlavním nádraží, tak končil před půlnocí.

Závěrem je tedy třeba poděkovat Prokopu Eremiášovi a všem rodičům, kteří vážili cestu a hráče dovezli zpět do Prahy!

Další dva zápasy čekají juniory doma a to v sobotu 11.11. od 13.30 proti Bohemians a v neděli 12.11. od 11.30 proti FBC Ostrava. 


Generální
partner

Partneři
klubu