Pomalu se blíží prosinec a s ním i Vánoce a my tu máme pro naše členy dvě tradiční vánoční akce. V pátek 15. prosince nás čeká tradiční vánoční utkání s velkou tombolou a v úterý 19. prosince pak proběhne vánoční turnaj smíšených družstev.

V pátek 15. prosince přivítají velmi netradičně v 17 hodin muži Panthers Otrokovice a od 19:45 přivítají lvice v prvním domácím představení po MS Židenice. V rámci těchto zápasů bude probíhat tradiční vánoční tombola, do které věnují cenné relikvie sami hráči a široká škála cen bude doplněna i dárky od našich partnerů. Kromě toho bude na těchto zápasech probíhat i přihlašování na vánoční turnaj smíšených družstev.

Klubový vánočníé turnaj bude sladkou tečkou za chodovským rokem 2017 a bude se odehrávat v podobném duchu jako v minulých letech. Kapitáni z řad hráčů a hráček elitních týmů budou vést na hale Jedenáctka své týmy v boji o krále vánočního Chodova. Podmínkou účasti jsou dvě věci. Zaprvé se přijít podívat na páteční vánoční utkání elitních týmů a zaregistrovat se a následně přímo na turnaj přinést ošatku se sladkostmi či jakékoliv jiné pohoštění.

Těšíme se na vás v obou vánočních termínech! 


Generální
partner

Partneři
klubu