Na závěr roku 2017 můžeme s radostí oznámit, že se mezi klubové partnery zařadila další zajímavá značka, kterou je výrobce bandáží a terapeutických pomůcek FUTURO, které patří pod hlaviočku světové značky 3M.

S produkty značky FUTURO se budete již brzy moci seznámit přímo na obou našich domácích halách a také na klubovém Checkpointu, kde budou některé stěžejní produkty značky vystaveny a připraveny k vyzkoušení. Do budoucna připravujeme pro členy klubu i fanoušky další společné kroky se značkou FUTURO, ze kterých můžeme jmenovat například poradnu.

Z uzavřeného partnerství má radost i marketingový manažer a zároveň trenér David Podhráský. "Jsme velmi rádi, že se nám podařilo domluvit se značkou, která je úspěšná po celém světě, a navíc se věnuje produktům, které s florbalem úzce souvisí. Věříme, že spolupráce bude prospěšná pro všechny strany tedy značku FUTURO, Chodov a v neposlení řadě také pro naše hráče a hráčky." Na vzájemnou spolupráci se těší i marketingová koordinátorka FUTURA Lenka Kvasnicová. "Soustřeďte se na trénink. My jistíme vaše zápěstí! To je nás slogan, který na naši spolupráci ideálně pasuje, takže věřím, že budou všichni spokojeni."

Poprvé se s výrobky značky FUTURO budete moci seznámit již v pátek na Vánočním dvojutkání s tombolou, do které nový partner samozřejmě také věnuje několik drobných cen.

Pokud se chcete o značce FUTURO dozvědět více, tak se určitě podívejte na web www.3mpribehy.cz/futuro


Generální
partner

Partneři
klubu