Už déle než dva měsíce se můžete na chodovských akcích potkávat se značkou FUTURO. Na halách můžete potkávat figuríny, v brankách na zápasech elitních týmů je k vidění zajímavá reklama a především první hráči a hráčky začínají využívat ortézy FUTURO v rámci testovacího režimu. A bude toho ještě víc! Naši elitní hráči nafotili pro FUTURO sérii propagačních fotek, se kterými se budete moci seznámit v rámci různých instrukráží a návodů. A k čemu mohou být výrobky FUTURO aktivním sportovcům?

Bandáže a ortézy FUTURO jsou koncipovány tak, aby poskytovaly terapeutickou podporu kloubům, svalům a šlachám a aby jim pomáhaly pracovat na jejich optimální úrovni. Když si zvolíte bandáže FUTURO™, budete mít jistotu, že jste získali veškeré potřebné pohodlí a oporu nutnou pro to, aby ste nadále a bez omezení dělali to, co máte rádi. Technologie bandáží se opírá o 3 následující klíčové faktory:

Tlak

Tlak, kterým bandáž FUTURO™ působí na klouby a na podkožní tkáň, brání hromadění tekutin. Napětí v podkožní tkáni klesá, a to přináší úlevu od bolesti.

Teplo

Příjemné teplo, které vytváří materiál použitý v bandážích FUTURO™, vyvolává ohřev kožní tkáně, a tak napomáhá krevnímu oběhu. To současně rozšiřuje působení metabolismu v nejteplejší oblasti a podporuje proces uzdravení.

Propriocepce

Mírný stálý tlak způsobený bandáží FUTURO™ stimuluje určité nervy kůže (proprioceptory). Tato receptivní stimulace zlepšuje biomechaniku těla a koordinaci svalů. Pacient si současně uvědomuje křehkost svých kloubů, a proto se vyhýbá bolestivým pohybům.

Pro více informací o výrobcích FUTURO mrkněte na web - www.futuro.3mcesko.cz


Generální
partner

Partneři
klubu