Vážení členové našeho klubu,

Rádi bychom Vás informovali o vytvoření unikátního florbalového projektu pod názvem FG FLOORBALL GROUP, kterého se spolu s naším klubem účastní také kluby START98 Kunratice a TRAVERZA Mukařov.

Tímto projektem vstupujeme do nové fáze historie našeho klubu, kdy se stáváme součástí největšího seskupení tří špičkových florbalových klubů se společným řízením, které nám umožní navzájem čerpat florbalové i organizační výhody, zdroje a know-how našich partnerských klubů, jednotně optimalizovat nezbytné klubové procesy (obchod, marketing, účetnictví, sekretariát) a zajistit ideální sportovní rozvoj pro všechny naše děti pod vedením klubových šéftrenérů a společného sportovního managera Ondřeje Neumana. 

Všechny tři kluby si současně ponechávají svoji plnou právní suverenitu s vlastní komplexní mládežnickou strukturou a obvyklou meziklubovou sportovní soutěživostí. V běžném režimu se Vás pak tyto změny nijak zásadně nedotknou vyjma postupného vylepšování stávajících tréninkových i organizačních standardů nebo zavádění nových sportovních výhod a benefitů.

Dospělé týmy pak naopak již budou plně využívat nabízejících se výhodných synergií pro realizační týmy, dorůstající i odrůstající hráče s těmi nejvyššími ambicemi nebo i jen hobby nadšením. Každému tak dokážeme díky superligovému FLORBAL CHODOV, prvoligovému START98 Kunratice a týmu Národní ligy TRAVERZA Mukařov nabídnout optimální příležitost pro to, aby ho florbal bavil po celou dobu jeho aktivní kariery, ať již jej bude chtít hrát na jakékoliv úrovni, a mohl si ho užívat opravdu naplno a s radostí.

Těšíme se na průběžné schůzky v rámci jednotlivých kategorií, kde Vám celou koncepci rádi osobně představíme.

S úctou Vaše

Správní rada FLORBAL CHODOV z.s.


Generální
partner

Partneři
klubu