V neděli 9. září odstartují letošní extraligovou sezónu obhájkyně ligového stříbra z Chodova. V prvním zápas budou lvice hostit v souboji šelem pražské Panterky a bude to opravdu zajímavý souboj, který okoření mnoho bývalých hráček Chodova na straně soupeře.

Chodov bude mít i letos v Extralize žen ty nejvyšší ambice. Přes léto sice Chodov přišel hned o 10 hráček v čele s kapitánkou Terezou Urbánkovou, ale tým doplnilo mnoho talentovaných juniorek, které na jaře získali titul, a také 3 hráčky s reprezentačními ambicemi. Jana Christianová a Tereza Hanzlíková přišly z konkurenčních Tigers, kapitánka minulé juniorské reprezentace Nikol Pekárková přichází z Liberce, respektive České Lípy.

Náš nedělní soupeř byl v minulé sezóně štikou ligy a i letos bude chtít atakovat příčky zajišťující play off. Hlavními oporami týmu jsou brankářka Kristýna Horňáková a útočnice Veronika Zittová, které mají obě reprezentační zkušenosti. Tým před sezónou doplnila zkušená útočnice Dominika Steinbachová a také Tereza Syslová a Dominika Tůmová, které ještě v minulé sezóně působily na Chodově. V kádru Panthers tak najdeme hned 4 hráčky s chodovskou minulostí a i to dá zápasu potřebný šmrnc!

Nenechte si tedy malé pražské derby ujít. Startujeme v neděli 9. září v 19 hodin v domácí hale na Jižním Městě.


Generální
partner

Partneři
klubu