První dvě kola má v pátek a v neděli v plánu Tipsport Superliga, ale na první domácí vystoupení chodovských mužů si fanoušci ještě musí počkat. Prvné dvě utkání totiž Chodov odehraje na Moravě! V pátek se obhájci ligového bronzu představí v Ostravě, v neděli pak v Brně.

Chodovský kádr přes léto doznal mnoha změn. Opustili ho zkušení borci Michal Kotlas a David Bouša, kteří ukončili kariéry, věnovat florbalu tolik času už nechtěli Miloš Tyl, Michal Strachota, Jan Fiala a Zdeněk Žák a i oni tak kádr Chodova opustili. Hlavní doplnění přišlo z vlastních řad, když do elitního týmu postoupili úspěšní junioři, z Ústí pak přišel Mikuláš Krbec a ze švýcarského Zugu dvojice Jiří Koutný a Ondřej Vošta.

Ambiciózní tým Ostravy zažil obrovské zklamání, když se v minulé sezóně nedostal do play off. Před novou sezónou tým převzal trenér Karel Ševčík a do kádru přišlo zkušené duo Jiří Bauer s Jiřím Juhaňákem. Další neúčast v play off si tak legendární tým nemůže dovolit. Chodov má svému protivníkovi co vracet, neboť to byla právě Ostrava, která na jaře v Králevě Dvoře připravila chodovské hráče o možnost vyhrát základní část.

V neděli Chodov zavítá do Brna. Místní Bulldogs zažili nejhorší sezónu v historii a zachránili se až v baráži proti Havířovu. Po sezóně vedení reagovalo rozsáhlou čistkou v kádru, který opustilo hned 10 hráčů. Přišlo 8 jiných hráčů převážně z juniorky a nižších soutěží. Brno tak vytvořilo nevyzpytatelný tým, který bude chtít překvapit!

Pokud chcete sledovat výsledky mužů o tomto prodlouženém víkendu, tak pravidelně kontrolujte náš facebook a instagram!

OSTRAVA - CHODOV

📝 https://goo.gl/eG2DPR

🖥 https://goo.gl/FFoQBT

📱 https://goo.gl/uA8ANB

BRNO - CHODOV

📝 https://goo.gl/mG7yRE

🖥 https://goo.gl/Bkz1RC

📱 https://goo.gl/uA8ANB


Generální
partner

Partneři
klubu