Muži zvládli i druhý moravský výjezd během 3 dní. Tentokrát se o výsledek strachovat nemuseli, neboť po 40 minutách vedli už 10:0 a nakonec na hřišti Bulldogs Brno zvítězili 12:2 a po prvním víkendu mají 100% bilanci.

Úplný start zápasu se Chodovu moc nevyvedl a paradoxně pomohlo vyloučení Maxy. V oslabení se skvěle uvolnil Mikeš a Dan Kašovský jeho nabídkou nepohrdl. Tím spustil uragán, který zastavila až první přestávka. Postupně se trefili 2x Tom Ondrušek, 2x Marek Vávra a jednou Ondřej Plíhal.

Do druhé třetiny se šlo za stavu 6:0, ale to neplatilo dlouho. Již za 5 minut to bylo 8:0, když Tom Ondrušek dokončil hattrick a následně vyzval ke skórování Ondru Mikeše. A poté přišly dvě premiérové branky. Nejprve Martin Řezáč vyzval Mikuláše Krbce, aby přispěl do klubové kasy a následně v přesilovce skoŕoval Jiří Koutný, který také zaznamenal svou první superligovou branku v dresu Chodova. Symbolicky proti týmu, ve kterém strávil výraznou část kariéry. Po dvou třetinách tak byl stav utkání 10:0.

Ve třetí části Chodov výrazně ubral a pustil Brno do několika šancí. Na 11:0 sice zvýšil Dan Maxa, ale následně se dvakrát prosadili i domácí hráči. Na konečných 12:2 pak upravil Ondřej Plíhal.

Chodov si tak na jřišti Brna s chutí zastřílel a může se v klidu připravovat na 1. domácí utkání, které odehraje v pátek 14. září od 19:30 proti Znojmu.