Druhé letošní televizní utkání mají za sebou chodovští muži. Narozdíl od toho prvního odešli tentokrát s vítězstvím, když zdolali Vítkovice 7:5.

I přes překážku v podobě pražských jarních prázdnin a nejkrásnějšího dne roku 2019 se sešla v hale slušná návštěva atakující 300 diváků a viděla skvělý zápas. Jasně lepší vstup měl domácí tým Chodova, který se po první třetině ujal vedení 3:0, když se dvakrát trefil navrátilec Martin Koutný a jednou Marek Matejčík.

I úvod druhé třetiny vyšel lépe Chodovu a Tom Ondrušek přesilovskou brankou zvýšil na 4:0. Pak se ke slovu dostaly i Vítkovice, když chybu domácích využil Rýpar a následně se v přesilovce prosadil Šebesta. Jenže Chodov skvěle zareagoval. Nejprve Tom Ondrušek využil nařízené trestné střílení a následně Mikuláš Krbec zakončil skvělou akci první formace. Do šaten se tak šlo za stavu 6:2.

Ve třetí třetině se Vítkovice nadechly k velkému tlaku a Delong, Hubálek a Šebesta je přiblížili až na rozdíl jediné branky. Jenže přišla chyba hostů a Marek Matejčík trefil opuštěnou branku svého bývalého týmu.

Chodov tak zvítězil 7:5 a v posledním kole bude bojovat na hřišti vedoucí Sparty. Jistotu nemá žádnou, může stále obsadit všechna 4 místa v TOP4.