V prvním zápase, po reprezentační pauze, na chodovské hráčky čekaly soupeřky z Plzně, přičemž poslední vzájemné utkání skončilo jasnou výhrou lvic. Navíc se plzeňský nováček ligy nachází na úplném konci tabulky.

Začátek utkání nabídl převahu lvic, které se ale v prvních minutách nedokázaly prosadit. První branku zaznamenaly až v 11.minutě, kdy M.Plášková využila výhodu přesilové hry. Další branky na sebe nenechaly dlouho čekat, do konce třetiny se prosadily také E.Preisslerová a N.Jiráková. Chodov tak po první části vedl 3:0.

Druhá třetina měla podobný průběh, další branka lvic padla znovu v přesilové hře, svůj druhý gól vsítila M.Plášková. Trefila se také D.Frantíková, která upravila již na 5:0. Poté měly šance i plzeňské hráčky, ale všechny tyto příležitosti zneškodnila J.Christianová. Další branka nepadla.

Do poslední části se lvice odhodlaly k přidání dalších branek a zlepšenému výkonu, hned první dvě střídání nabídly dva góly M.Řepkové a E.Preisslerové. Zanedlouho se znovu trefila M.Řepková, která tak zkompletovala hattrick a navýšila již na 8:0. Poslední branku navíc přidala K.Belicová a zápas skončil 9:0 pro chodovské hráčky.

Lvice tak v Plzni vcelku jednoduše zvítězily, navíc v nekompletní sestavě a s juniorkami, pro které se jednalo o první utkání v extralize žen. Toto vítězství také znamenalo první vychytané čisté konto v dresu chodova pro J.Christianovou. Nejlepšími hráčkami se staly za Chodov - M.Plášková a za Plzeň - A.Nachtmanová.

Komentáře : trenérky Chodova M.Marešové - ,,Zápas po delší herní pauze.Vstoupily jsme do něj aktivně, dařilo se nám plnit naše úkoly, bohužel se tolik nedařilo střelecky. Zapracovat musíme na množství ztrát,které nám pak hru rozbíjí a ztěžují.Jsem ráda za nulu a za zapojení mladých nadějí.”

trenéra Plzně - ,,Dnes jsme si dali za úkol aktivně a důsledně bránit, což se až na pár smolných branek dařilo. V poslední třetině už přišla únava a s ní i chyby. Směrem dopředu nás bohužel brzdí individuální nešikovnost, ta nula nás mrzí. Gratulujeme soupeři a děkujeme divákům.”