Od 23. do 28. června bude Liberecký kraj hostit další letní Olympiádu dětí a mládeže. Její součástí opět bude i florbalový turnaj chlapců a dívek ve věku starších žáků a žákyň. O florbalové medaile bude soutěžit hned 16 chodovských hráčů a hráček a budou reprezentovat 5 různých krajů, neboť na ODM rozhoduje trvalé bydliště nikoliv klub.

Logicky nejvíc zástupců má Chodov v pražských výběrech. Mezi chlapci budou Prahu reprezentovat Matěj Jambor, Lukáš Kafka, David Moudrý a Antonín Votava. V dívkách oblečou dres Prahy Karolína Bačková, Lucie Bohumínská, Barbora Fáčková, Kristýna Jirásková, Tereza Míková a dvě posily pro příští sezónu Dominika Horáčková a Adéla Niederlová. 

Středočeští chlapci budou obhajovat vítězství v turnaji a v jejich dresu budou bojovat Marek Poráč a Martin Škorpa. Dvojnásobné zastoupení bude mít Chodov i v týmu středočeských děvčat, kde budou nastupovat Marie Wijasová a další posila pro příští sezónu Vendula Kolkusová. 

Poslední chodovská zástupkyně reprezentuje Jihočeský kraj a jedná se o Nikolu Skokovou, která také jako jediná nespadá věkem do letošního rozpětí starších žákyň a bude tak patřit k nejmladším účastníkům turnaje.

Všem nominovaným gratulujeme a jejich pouť turnajem samozřejmě budeme sledovat.

Fragmenty turnaje bude vysílat ČT Sport a jinak ho můžete sledovat na webu ODM.


Generální
partner

Partneři
klubu