Pozorný divák si jistě všiml, že už v posledním zápase základní části byl asistent trenéra Davida Podhráského Adam Štegl zapsán mezi hráči. Tehdy pouze zaplnil uvolněné místo na soupisce, ale nyní se definitivně vrací mezi florbalové mantinely, aby pomohl týmu k postupu do semifinále.

Adam Štegl je členem slavné juniorské reprezentace, která získala pro Českou republiku stříbrné medaile. Je odchovancem střešovického Tatranu, ale působil také na Chodově. V modrobílém dresu odehrál během tří sezón v základní části 43 zápasů a posbíral 32 bodů (10+22). V play off pak přidal 18 zápasů a 11 bodů (4+7). 

Již jako junior si vyzkoušel angažmá ve švýcarské NLA v dresu Rychenbergu a po angažmá v Chodově se do Švýcarska vrátil. Nosil dres Klotenu a Oltenu Mitteland, následně vyrazil do Švédska, kde hrál v Moře a nakonec okusil i SSL v dresu Höllvikenu.

Poslední zápas v české nejvyšší soutěži odehrál Adam Štegl právě v dresu Chodova a to skoro před devíti lety, konkrétně 12.4.2012.

Důvody nasazení zkušeného obránce popisuje hlavní trenér Chodova David Podhráský: "Adam s týmem občas trénoval již na podzim a v náročném období ledna. Jelikož stále prokazoval vysokou úrověň své hry, dohodli jsme se, že se od února zapojí naplno a uvidíme, co to přinese. Nyní cítíme, že nám jeho nasazení může pomoci a tak jsme této možnosti využili."


Generální
partner

Partneři
klubu