Rok 2021 je tu sotva pár hodin, ale týmy Livesport Superligy už se chystají na první letošní dvoukolo. Výjimkou není ani Chodov, který čekají o víkendu hned dvě prestižní derby. V sobotu se představí na hřišti Sparty a v neděli doma přivítá Tatran.

Chodov i Sparta mají v letošní zamotané sezóně podobné výsledky. Oba týmy mají odehráno 10 zápasů, Chodov v nich vydoloval 19 bodů, Sparta pak o bod méně. Oba týmy už mají za sebou i první letošní vzájemný zápas. Na Jižním Městě se radoval Chodov, když Spartu přetlačil v poměru 6:4.

VIDEO
ONLINE

Tatran před sezónou výrazně posílil, neboť jeho obranné řady vyztužila dvojice reprezentantů Ondřej Němeček - Ondřej Vítovec, kteří se vrátili ze zahraničních angažmá. Tatran tak vytvořil elitní formaci kolem Filipa Langera, která je aktuálně druhou největší hrozbou v celé Superlize. I díky příspěvkům této pětice se Tatran aktuálně nachází na druhém místě a potvrzuje předpoklady odborníků, že by se mohl posunout do TOP4. První vzájemný duel obou soupeřů musel být odložen kvůli tragické smrti Michala Rebra, která se výrazně dotkla obou klubů.

VIDEO
ONLINE


Generální
partner

Partneři
klubu