V roce 1991 založila parta kamarádů kolem Michala Bauera na Jižním Městě florbalový klub. Spolu se střešovickým Tatranem se tak stal Chodov prvním českým florbalovým klubem. Od momentu založení uběhlo v tomto roce neuvěřitelných 30 let a my si v průběhu podzimu celou chodovskou éru připomeneme.

V souvislosti s oslavami čeká na členy klubu i jeho fanoušky mnoho akcí a větších či menších změn. Tou první a nejviditelnější je užívání dvoubarevného loga. Tato verze je součástí klubového manuálu již od rebrandingu z roku 2008, ale dosud bylo využíváno spíše raritně. Nicméně doba se mění a směřuje k jednoduchosti. Právě proto přecházíme k této modernější variantě našeho loga a věříme, že se vám bude líbit!

Svou vlastní identitu budou mít i oslavy. Stejně jako v případě 25. výročí jsme vytvořili speciální logo, které bude zaštiťovat veškeré materiály související s výročím, také se objeví na limitované edici merchandisingu, kterou představíme v dalších dnech a týdnech.

Hodně doprovodných aktivit samozřejmě bude probíhat na našem webu a sociálních sítích. Můžete se těšit na sérii rozhovorů s velkými postavami historie klubu a členy Klubu legend Florbal Chodov. Podíváme se také na některé klíčové momenty historie Chodova a nebudou chybět statistiky.

Kromě toho chystáme i tři akce, kterých se budete moci zúčastnit osobně. V neděli 24. října v rámci domácího zápasu proti Black Angels dojde k uvedení dalších členů do Klubu legend Florbal Chodov a chystáme i jedno velké překvapení pro již uvedené osobnosti klubu.

Druhým vrcholem oslav bude poslední domácí zápas roku 2021. Ten se odehraje v pátek 17. prosince a v domácí hale budeme hostit stejně starý Tatran Střešovice. Utkání bude mít zároveň všechny atributy oblíbeného vánočního utkání.

Definitivní tečkou za oslavami a vlastně i florbalovým rokem 2021 bude tradiční Vánoční turnaj smíšených týmů za účasti hráčů a hráček elitních týmů. Ten se letos uskuteční v úterý 21. prosince a i touto akcí se bude táhnout nit našich oslav.

Sledujte naše sociální sítě a webové stránky, kde najdete veškeré podrobnosti a již v úterý také první díl našeho seriálu rozhovorů s názvem LEGENDY.


Generální
partner

Partneři
klubu