V lednu jsou tradičně osloveni zástupci odborné veřejnosti a médií, aby hlasovali v jednotlivých kategoriích ankety Florbalista sezóny. Na přelomu ledna a února pak Český florbal zveřejňuje průběžné výsledky a my z nich pro vás vytahujeme chodovské zástupce, kteří drží místa v TOP10.

V hlavní anketě Florbalista sezóny je prozatím Tom Ondrušek na 8. místě a stejnou pozici drží mezi ženami Tereza Urbánková. Ještě lépe si v této anketě vedou Nela Jiráková, která je na 4. místě, a Martina Řepková, která je na 3. místě a je nejvýše postavenou hráčkou, která působí v domácí soutěži.

Velmi prestižně je vnímána anketa o nejužitečnější hráče, ve kterém volí samotní hráči. V mužské části je prozatím na 3. místě Tomáš Sýkora, na 6. místě Tom Ondrušek a na 8. místě Ondřej Mikeš. Hned 4 zástupce mají v TOP10 lvice. Na 3. místě je Martina Řepková, hned za ní Tereza Urbánková, na 6. místě je Kristýna Provázková a následována je Gabrielou Tožičkovou.

Mezi juniory a junorkami máme po dvou zástupcích. Mezi juniory je na 5. místě Jan Vacenovský a na 7. místě Martin Řezáč, mezi juniorkami pak vládne Nela Jiráková, která obhajuje loňské vítězství, na 7. místě pak najdeme Markétu Svačinovou.

Své zástupce máme samozřejmě i mezi brankáři. Mezi muži je Jan Barák na 4. místě, mezi ženami jsou na 5. a 6. místě Kristýna Provázková a Hana Ranochová.

Poslední anketa se dívá mimo mantinely, konkrétně na lavičky týmů. Mezi trenéry vedoucí mužské týmy je David Podhráský na 3. místě, mezi trenéry vedoucí ženské týmy je Michaela Marešová na 2. místě a její kolega Lukáš Procházka na pozici číslo 7.

O výsledcích ankety většinou rozhoduje play off, tak věřme, že se našim zástupcům bude dařit a na konci je uvidíme ještě výš!


Generální
partner

Partneři
klubu