Livesport Superliga pokračuje v nastoleném trendu a nadcházející víkend tak přinese další dva zápasy. A opět to budou pražská derby, ve kterých bude chtít Chodov navázat na úspěšný minulý víkend. V sobotu se muži doma utkají s Vinohrady a v neděli se naopak v hale Sokola Královské Vinohrady představí proti Bohemce. 

UŽ JSTE SLYŠELI 15. DÍL PODCASTU BARI & DEJV?

Zápasy proti SKV jsou od minulé sezóny okořeněny trenérským soubojem bývalých spoluhráčů Davida Podhráského na straně Chodova a Michala Kotlase s Davidem Boušou na straně Vinohrad. Bývalí dlouholetí hráči Chodova v minulé sezóně dovedli Vinohrady až do play off, ale v letošní sezóně se jim zatím nedaří. Přestože před sezónou přivedli dalšího exchodováka Michala Strachotu, posbírali se svým týmem zatím pouze 7 bodů a krčí se na posledním místě tabulky. V minulé sezóně Vinohrady na Jižním Městě překvapily a odvezly si dva body, proto nelze zápas v žádném případě podceňovat.

Utkání bude opět k vidění na portálu TVCOM, ale zároveň poběží i na webu sportzive.cz a na službě HbbTV. Provázet bude tentokrát komentátor České Televize Martin Vichnar a zápas bude snímán hned na 3 kamery.

VIDEO
ONLINE

V neděli muži zavítají na hřiště Bohemians, kteří letos hrají domácí zápasy právě na Vinohradech. Bohemka před sezónou posílila o ikonu Otrokovic Radovana Michajloviče a podle očekávání se pohybuje na špičce tabulky. Když se mluví o zelenobílém týmu, nelze opomenout Filipa Formana, který uhranul SSL a je také nejproduktivnějším hráčem svého týmu. Zápasy Chodova proti Bohemians tradičně přinášejí atraktivní florbal a plno branek. Také Bohemka samozřejmě nabízí komentované přenosy.

VIDEO
ONLINE


Generální
partner

Partneři
klubu