Po pěti letech v pozici generálního managera FLORBAL CHODOV se David Bohumínský vrací s koncem listopadu zpět do korporátní sféry. S prezidentem klubu Michalem Bauerem se na tomto odchodu domluvili v přátelském duchu a ve vzájemném porozumění.

K tomuto kroku uvádí prezident klubu Michal Bauer: “Jsem rád, že David mohl být součástí historické etapy v životě klubu, že byl prvním generálním manažerem v našem klubu a byl členem týmu, díky kterému se z FLORBAL CHODOV stal řekněme poloprofesionální český velkoklub 😊. Za dobu jeho působení v klubu jsme získali premiérové tituly s ženami i s muži, vybudovali jsme širokou členskou základnu, přivedli řadu talentovaných hráčů, vytvořili nové pracovní příležitosti pro mladé a nadějné trenéry a celkově chod klubu zprofesionaizovali s podporou celé řady prestižních klubových partnerů, které David pomáhal získat. Věřím, že i nadále bude David klubu nablízku nejen jako rodič, ale i jako podporující sympatizant 😊. Do nové profesní etapy mu přeji hodně energie i štěstí!”

Sám David Bohumínský k tomu doplňuje: “O návratu do korporátu jsem přemýšlel již delší dobu, v jeden okamžik jsem již byl i jednou nohou pryč, ale můj silný vztah a sympatie ke klubu mne vždy držela ve FLORBAL CHODOV. V současné době ale již opravdu cítím potřebu změny, navíc také vnímám, že přišla ta správná chvíle dát plný prostor v klubu dalším mladým manažerům. Klub nicméně neopouštím zcela, i nadále budu Michalovi pomáhat s péčí o naše partnery a jejich novou akvizici.”

Jménem klubu Davidovi děkujeme za jeho dosavadní práci pro klub i pro Český florbal a držíme palce do další profesní kariery. 

#WEARECHODOV


Generální
partner

Partneři
klubu