Muži mají za sebou těžký dvojzápas. V neděli svedli velkou bitvu s pražskou Spartou a na domácí půdě zvítězili 6:4 a hned o den později je čekalo ještě větší sousto. I na horké boleslavské půdě bodovali, když zápas došel až do nájezdů, ve kterých byli úspěšnější domácí. Nyní už však zraky hráčů směřují k dalšímu víkendu. Tentokrát Chodov čeká v sobotu doma Česká Lípa, v neděli pak kluci pojedou do Pardubic.

POSLECHNĚTE SI 12. DÍL PODCASTOVÉ SÉRIE BARI A DEJV!

S Českou Lípou se Chodov letos již jednou utkal. Bylo to hned v 1. kole a Chodov vyválčil výhru 6:4. Českolipští přijedou s dobrou náladou, neboť v posledním zápase zdolali Vinohrady a nastříleli 11 branek. Největší zásluhu na tom měl Radek Krajcigr. Ten zaznamenal hned 7 bodů (4+3) a celkově má na kontě po 8 zápasech 22 bodů (14+8).

I Chodov je v poměrně dobré náladě. Z těžkého dvojzápasu Sparta - Boleslav vydoloval 4 body a vylepšil si defenzivní statistiky. Na domácí půdě tak nemůže mít jiný cíl než vítězství. 

Hrát se bude v sobotu 5. prosince od 18 hodin a opět pro fanoušky bude připraven komentovaný videopřenos.

TEXTOVÝ ONLINE
VIDEO

V neděli se Chodov vydá na hřiště Pardubic, které tímto se víkendem vracejí do Livesport Superligy. Hrát se bude od 17 hodin a i tento zápas samozřejmě budete moci sledovat z pohodlí svého domova.

TEXTOVÝ ONLINE
VIDEO


Generální
partner

Partneři
klubu