O uplynulém víkendu se ligové soutěže rozjely opravdu naplno a v akci byla všechna 4 elitní chodovská družstva tedy muži, ženy, junioři a juniorky. A bilance? Skvělá! 6 zápasů a 6 výher!

Již v pátek otevřely lvice novou extraligovou sezónu domácím zápasem proti Jičínu. Chodovské hráčky jednoznačně dokázaly, že budou opět patřit ke spolufavoritkám soutěže a Jičín zdolaly 12:2. 

Podruhé se lvice představily hned v neděli, kdy je čekal historicky druhý Open Air proti hráčkám Bohemians. Za příjemného počasí a před více než 600 diváky holky zápas celkem v klidu zvládly a po dvou utkáních mají 100% bilanci.

Na Štvanici se poté představili i muži. Zápas proti klokanům byl dlouho taktickou bitvou, kterou úřadující mistři překlopili na svou stranu ve 3. třetině, kterou ovládli 3:1 a zápas celkově 4:2.

Poprvé v byli v akci i junioři. V sobotu se představili na půdě Mladé Boleslavi a zvítězili 11:6, v neděli je pak čekal první domácí zápas proti Kladnu, který ovládli 18:1.

Víkend pak uzavřel zápas juniorek, které doma na Jižním Městě přivítaly Hradec Králové 8:1 a podtrhly tak skvělý chodovský víkend!


Generální
partner

Partneři
klubu