Ani letos vás neochudíme o veškeré informace o aktuálním dění v nejflorbalovějším městě na světě. V tomto článku naleznete veškeré výsledky chodovských týmů na Axa Floorball Cupu, ale dole také blog z Falunu, ve kterém se David Podhráský bude věnovat nejenom výsledkům.

POZOR! V období 24. - 29. května se ruší tréninky, neboť jsou trenéři ve Falunu!

Play off

P04 finále neděle 18:50 JA Lillian IBK
P04 semifinále neděle 16:20 Lu A Västerhaninge IBK     3:2 
P02 semifinále neděle 14:40 Lu A Ledbergs IBF        2:5
F02 čtvrtfinále neděle 8:50 Lu A FBŠ Bohemians     0:2
P02 čtvrtfinále neděle 11:20 Lu B Salems IF      5:0 
P03 čtvrtfinále neděle 8:00 Lu D Erikslunds     2:4
P04 čtvrtfinále neděle 12:10 HBO 4 Player Team     8:3

Středa 24. května 2017

S menším zpožděním vyrazily ve středu brzy ráno od haly Jedenáctka tři autobusy, ten čtvrtý "plzeňský" pak vyjel přímo ze západočeské metropole. První zajímavý moment přišel v Německu, kdy řidič "elév" neuposlechl navigaci, špatně odbočil a jeden z autobusů se tak musel vracet. Bohužel přes kolonu, která způsobila dvouhodinovou ztrátu, kterou už nešlo dohnat. Jinak vše běželo klidně a trasu Česko > Německo > trajekt > Dánsko > trajekt > Švédsko zvládli všichni, až na drobné žaludeční problémy, v pohodě a v 6 a v 8 ráno dorazily výpravy před sportovní centrum ve Falunu.

Čtvrtek 25. května 2017

Tak máme za sebou první den ve Falunu. Už jen pozdní doplnění výsledků a blogu dokazuje, že letos nás Švédi trochu trápí s internetem, další překážkou pak je i cestování, polovina naší výpravy bydlí ve škole vzdálené od hlavní haly cca 25 minut chůze a změnilo se i umístění jídelny, kde se o nás opět starají hvězdy světového florbalu Enström, Galante Carlström či Johansson a ke které to teď máme všichni cca 15 minut pěšky. Ale jsme tu přeci kvůli florbalu. Důležité je, že jsme všichni ubytováni, jsme zdraví a zahráli jsme si proti Švédům. Za první den naše týmy odehrály 17 zápasů s bilancí 8 - 1 - 8 a získali jsme několik zajímavých skalpů. Například naši nejmenší si poradili s domácím Falunem, P03ky zdolali finský Tikkurilan Tiikerit a nás starší tým holek uhrál cennou remízu s Pixbem. Týmem dne jsou pak kluci z P03, kteří první den zakončili se dvěma vítězstvími a skóre 16:0. Zítra nás čeká už úplně celý florbalový den a v něm 20 zápasů převážně proti švédským týmům, tak sledujte náš web, Facebook a Instagram, ať máte nejnovější zprávy.

Pátek 26. května 2017

24 stupňů a severské slunce doprovázeli dnes další den ve švédském Falunu. Bohužel dnešních 19 zápasů přineslo i několik zranění, ale všechno se perfektně starají naši dva zdravotníci z Ali 21, které nám celý turnaj závidí. Nejlépe se stále daří týmu P02, který zatím soupeřům nedal šanci na zisk bodu. Už dnes ukončil účinkování v turnaji trenérský tým, který i přes podporu mladých svěřenců nezískal ve čtyřech zápasech ani bod, takže se trenéři mohou soustředit už pouze na práci coachů.  Z těch nejzajímavějších výsledků dnes musíme jmenovat kluků v kategorii P01 nad Täby FC, které je udrželo ve hře o postup, stejně jako vítězství P02 nad Rotebro. Zítřek je rozhodující den, neboť se bude ve většině kategorii, kromě těch nejmenších, bude rozhodovat o postupech do velmi úzkého play off. Takže opět sledujte náš web, náš Facebook a náš Instagram.

Sobota 27. května 2017

Další slunečný den plný florbalu je za námi a zítra už nás čeká pouze play off a skupinové boje našich nejmenších. Dnes se tak rozhodovalo o tom, kdo si zahraje ve Falunu o medaile, přičemž v každé kategorii postupovalo do play off pouze 8 týmů, takže už účast ve vyřazovacích bojích je velkým úspěchem. Pojďme popořadě.. Dívky v kategorii P00 předvedly několik skvělých výkonů, jako třeba remízu s Pixbem, ale nakonec nepostoupily, když i dnes sahaly po dobrém výsledku, ale nakonec podlehli 2:5. Chlapci 00 bojovali v posledním zápase skupiny o postup v přímém souboji s Pixbem a přestože bojovali jako lvi, tak podlehli 1:4 a skončili ve skupině na 3. místě. Ve hře o postup byli i kluci 01, ale dnešní soupeř byl jasně nad jejich síly a stejně si vedli i kluci 04. Pak jsou tu ale 4 týmy, které si postup zajistily a budou hrát o medaile. V první řadě jsou to dívky 02, které se utkají v českém souboji s Bohemkou. Jako druhé musíme jmenovat kluky 02, kteří vyhráli skupinu bez ztráty bodu a budou patřit k favoritům play off. Z druhého místa si postup zajistily kluci 03 a dokonce z prvního po závěrečné výhře nad Falunem kluci 04. Zítra se tak rozhodně máme na co těšit a věříme, že odpoledne vyrazíme směr Praha i s nějakými medailemi na krku. No a i kdyby ne, tak si povezeme takové množství zážitků, které nám nikdo nevezme, že rozhodne nebudeme výpravy do prosluněného Falunu litovat.


Generální
partner

Partneři
klubu