Je to vždy skvělá zpráva, když se do klubu vrací jeho odchovanci nebo bývalí hráči, aby navázali na svoje předchozí působení a pomohli nám posunout kvalitu naší práce zase o kousek dál. A přesně takovou dobrou zprávu vám můžeme právě dnes sdělit. K týmu juniorek se od 1.12. v roli hlavního trenéra vrací člen Klubu legend FLORBAL CHODOV Petr Faber, který zaplní uvolněné místo v realizačním týmu juniorek po nedávném odchodu Petra Pastora, kterému tímto za jeho odvedenou práci pro náš klub děkujeme.

Jméno Petr Faber je pamětníkům dobře známé, za Florbal Chodov odehrál v letech 1994 - 2006 celkem 295 zápasů a zaznamenal v nich 32 golů a 40 přihrávek. Na své hráčské působení pak navázal jako trenér juniorů a získal s nimi i ligovou medaili. Je proto skvělé, že se takto zkušený florbalový odborník, navíc držitel trenérské licence B, vrací zpátky na Chodov do aktivní role a na práci s děvčaty se již těší.

Sám Petr k tomu pak dodává: „Po delší pauze se vracím opět k trénování a vybral jsem si tým juniorek, protože chci vnést a uplatnit prvky z mužské kategorie, a to jak v chodu tréninku, tak ve fyzické připravenosti. Do zápasů využít výbušnost, rychlost, zdravou agresivitu s maximálním nasazením a posunout ženský florbal k určité herní kvalitě, která mu dnes podle mne chybí, a to samozřejmě v režimu s nejvyššími ambicemi a profesionalismem.“

Trenér Fáber svoji další etapu chodovské mise zahájí od prosince a společně s Janou Vávrovou, a pod gescí šéftrenéra ženské elitní skupiny Míši Marešové, vytvoří exkluzivní trenérský tandem, který společně postupně povede naše chodovské juniorské talenty snad až k nejvyšším metám a následně k branám do extraligy žen.


Generální
partner

Partneři
klubu