Kádrem lvic prošel v létě pořádný průvan a fanoušci si museli zvykat na úplně nová jména. Navíc je museli poznávat pouze přes obrazovky svých počítačů prostřednictvím videopřenosů. Proto jsme se rozhodli jednotlivé členky kádru trochu představit. Poprosili jsme obránkyni Máju Havlíčkovou, aby nás nechala nahlédnout trochu za oponu. Článek jsme rozdělili na dvě části. Tu první jsme zveřejnili minulý týden a dnes je tu druhý z nich. Tak pojďme na to! A na konci se dozvíme něco i o samotné Máje.

PŘEČTĚTE SI PRVNÍ DÍL!

Karolína Suchá

ODLEHČOVAČ | Hravost, žvýkačka v ústech, zápal do hry. Kajda má specifický styl hry, bez jejích otoček se do útoku prostě nezaloží. Brejkové situace jsou její doménou. Patří mezi zkušenější hráčky, i přesto je to pořád mladá holka. Dokáže vypít víc piva než kdejaký chlap. Což znamená nejen že má velký žaludek, ale velké srdce, které bije pro tým.

Adéla Polívková

SCOOBYDOO | Skromná, tichá. Člověk by kolikrát ani nepoznal, zda je s námi v šatně. Má drobnou postavu, ale pořádnou ránu. Umí skvěle umístit střelu. Najde v brance i tu nejmenší skulinku a dokáže se do ní trefit. Má velice zajímavý rituál, před každým zápasem chodí na záchod tzv. v*chcat smůlu. Na své druhé superfinále v kariéře si vezme vítězné kalhotky, ve kterých naposledy vyhrála titul.

Daniela Frantíková

VŮDCE | Přemýšlivá, chytrá. Drží tým v chillu a klidu. Je to jedna ze zkušenějších hráček. Má za sebou juniorské i ženské mistrovství. Bohužel jí několikrát narušilo sezónu zranění kolene. Je nekonfliktní typ, takže nemá potřebu se hloupě dohadovat s rozhodčími. Rána z první je její nejsilnější stránka.

Adéla Jůzová

SALÁMISTKA | Ady má upřímnosti na rozdávání, výbornou anticipaci a taky hodně zkušeností. Hraje chytře, takže nepotřebuje ani rychlé nohy. Na Chodově už je taky pěkných pár let. Vybírá pokuty a nechává si na tom záležet. Preferuje platbu v hotovosti.

Jana Christianová

MAMINKA | Christi je nejstarší členkou našeho týmu a přesto vypadá, jako by jí bylo pouhých 17 let. Má za sebou řadu úspěšných momentů a zážitků. Okusila ve své kariéře zahraničí, mistrovství světa a dokonce dvakrát zvedla vítězný pohár nad hlavu, jeden v Česku a jeden ve Švýcarsku. I mimo florbal má například zkušenosti s komentováním zahraničních soutěží nebo měla možnosti zkusit fotomodeling. Také chodila sedm let do skautu. Takže třeba orientační smysl nebo rozdělání pořádného ohně jak ve své svatyni na hřišti, nebo venku na zahradě, jí nedělá sebemenší problém.

Eliška Poláková

STŘELEC | Eliška Poláková, přezdívaná Polda, je naprosto klidný typ. Před sezónou přišla s kolegyní Štolbovou z Ústí nad Labem. Polda je tank, pro každého obránce nepříjemnost. Má hodně testosteronu a nerada si holí nohy. Na střídačce pobíhá jako střelená a prožívá všechno naplno!

Patricie Suchanová

RVÁČ | Páťa ve velmi brzkém věku učinila velké rozhodnutí a přesunula se z Plzně k nám. Je velmi dynamická a rychlá. Dříve se profesionálně věnovala fotbalu. Je sice maličká, ale nic si nenechá líbit. Její noční můrou jsou prázdné brány a tutovky, netrefí je z 90%, prostě nuda. Raději se vyžívá v koupání gólmanek.

Natálie Balková

KUCHAŘKA | Naty umí skvěle péct, ale také je velmi snaživým, poctivým a zodpovědným obráncem. Před sezónou se přesunula k nám na Chodov od sousedek z Tigers. Bohužel ji trombóza vyřadila ze hry. Pochází z hor, ze stejných hor jako já. Naty je ale velký bojovník, nevzdává se předem, pracuje na návratu.

Barbora Klinerová

RUČNÍK NA KRKU | Poskok, kameraman. Báru zná každý pod nicknamem “Ručník”, nebo si vybaví urostlou holku. Měla možnost naskočit do zápasů za A-tým, avšak posledních pár zápasů strávila jako strůjce chodského instagramu. Je velmi trpělivá, nechá si poradit od starších a zkušenějších. Má před sebou velké časy, pokud bude urputnější, dokáže velké věci.

Monika Škorpová

MILIONOVÁ HOLKA | Snaživá, poctivá, zodpovědná. Je jednou z mála, co byla u zisku prvního juniorského titulu na Chodově. Má velice šikovné ruce a umí přemýšlet nad hrou. Je veliká bojovnice a moc dobře ví, že nic není zadarmo. Móňa společně s Hankou Chaloupkovou si v této sezóně udělaly výlet do Finska, kde okusily jak chutná zahraniční angažmá. Pořádná zima, tma a deprese.

Mája očima Vendy Štolbové

Mária Havlíčková  

ČERNÉ SRDCE TÝMU | Stmelovač, motivátor. Remixový nadšenec a jeden z hlavních kabinových DJ. Přesto, že působí na hřišti chladnokrevně, hlavní roli u ní hraje empatie. Umí se vcítit do jakékoliv situace a brečet kvůli tomu hodiny, aniž by se jí to týkalo. Mája je lehčí narcis, takže mezi její rituály patří klasická hodina před zrcadlem, políbení čepele a pořádná facka Karolíně Suché. Patří mezi ofenzivní obránce, díky své rychlosti a dynamice. 


Generální
partner

Partneři
klubu