Kádrem lvic prošel v létě pořádný průvan a fanoušci si museli zvykat na úplně nová jména. Navíc je museli poznávat pouze přes obrazovky svých počítačů prostřednictvím videopřenosů. Proto jsme se rozhodli jednotlivé členky kádru trochu představit. Poprosili jsme obránkyni Máju Havlíčkovou, aby nás nechala nahlédnout trochu za oponu. Článek jsme rozdělili na dvě části a dnes je tu první z nich. Tak pojďme na to!

Vendula Štolbová 

PŘEKVAPENÍ | Šikovná, vtipná a svá. Umí udělat pěkný vítr v obraně i v útoku. Bere sebevědomí soupeřům, nepátrá nad velkými jmény, je jí naprosto lhostejné, kdo proti ní jde do souboje, kdo jí napadá nebo kdo na ni vyvíjí tlak. Zároveň nesmím opomenout její veliké srdce a víru. Nikdy by nic nevzdala předem, vždycky se pere až do konce.

Kristina Belicová

SLOVENSKÁ STŘELA | Obětovala čas s rodinou a přistěhovala se do Prahy kvůli florbalu. Na Chodově má už pátou sezónu a čeká ji třetí superfinále. Je to neřízená střela, dříč a blázen. Dokáže si ze sebe udělat srandu i v nejvážnějších momentech a umí podpořit celý tým ať se děje co se děje. Nepohrdne nad KFC před tréninkem či zápasem.

Adriana Hýsková

DRŽÁK | Vždy pozitivně naladěná, tvrdohlavý bojovník. Má v sobě zápal. Pracuje na sobě i ve volném čase. Nepřipustí si, že by se nevyhrávalo. Maká pro tým. Adri je střelec. Když jí sedne rána z první, je to jasný gól. Kečup, kečup a kečup nesmí chybět v denním menu.

Eliška Chudá

TALENT | Má to v hlavě srovnané, je velkým nadšencem spontánních nápadů či situací. Klame tělem i tváří, na první pohled vypadá neškodně, avšak opak je pravdou. Je to spíš tvůrce než zakončovatel, což je mnohdy veliká škoda. Před zápasem si musí vždy správně ustlat postel, dát si dva hroznové cukry a ke každému dresu má přiřazenou jednu čelenku.

Ivana Vachovcová 

BLÁZNIVKA Z PLZNĚ | Ivka zažívá svou první extraligovou sezónu, je nezbytné zmínit její prudkou střelu a rychlost. Extrémně šikovná florbalistka, co je sportovně založená od hlavy až k patě. Čeká ji velká budoucnost.

Hana Ranochová

HANNA MONTANNA | Tuhle přezdívku si vysloužila díky svojí zářivosti na scéně. Hanče je cílevědomá, sebejistá. Celý tým se o ni může opřít, stejně jako o kolegyni Christianovou. Je to jedna z nejzkušenějších gólmanek v lize, dosti toho prožila, odchytala i nemožné. Když ji máte za zády, víte vždy a přesně, co se za vámi děje. Nejradši nosí tepláky a je zastáncem toho, že dobrá káva startuje den.

Kristýna Lechnerová

MADE IN BOLKA | Kiki už odmalička běhá za děravým míčkem, kdysi právě v Boleslavi s klukama, dnes už však pobíhá u nás na Jižním Městě. Kiki je mladá obránkyně, co má za sebou řadu úspěšných momentů nebo akcí. Vyzařuje svojí šikovností na hokejce, zdravým sebevědomím a dokumentováním každé blbosti na sociální sítě. Občas z ní vychází prazvláštní zvuky, až se lidi dokážou divit, zda toto vyšlo z takové něžné dívenky.

Vanessa Rebecca Keprtová

MOTOROVÁ MYŠ | Sportovně založená, dravá, rychlá. Můžeš ji sestřelit kolikrát chceš, postaví se a jede dál. Přitom je postavou drobná. Točí se na postech jako cukrová vata a je schopná zahrát kdekoliv a s kýmkoliv. Hlas má tak pronikavý, že byste ji slyšeli i kdybyste stáli před halou. Zkrátka je prostě všude. Na zápasy si vozí kokos, který nosí štěstí nejen jí, ale i celému týmu.

Tereza Hanzlíková

VŠEHO S MÍROU | Je to jedna z nejzkušenějších hráček v áčku. Dokáže si v lajně udělat pořádek, umí si vzít pod křídla mladší pušky a vést je správným směrem. Cílevědomost, urputnost a soutěživost jí nejsou cizí. Pomáhá všem členkám nejen na hřišti, ale i co se týče školy. Konkrétně chemie je její druhé jméno. Dokonce i číslo jejího dresu je stejné jako protonové číslo zlata.

Klára Pabiánová

ČERNÁ PRÁCE | Poctivá, tvrdě maká. Přesně ví, co chce a za čím si jde. Před sezónou ani nevěděla, zda by mohla odehrát jediný zápas za áčko. Svou pílí a dřinou si však vybojovala své místo. Nenechá se rozhodit, i když to vypadá, jako by se každou chvilkou měla rozbrečet. Nazýváme ji týmovým koťátkem, ale pozor, i koťátka mají drápky.

Hana Chaloupková

SLUNÍČKO | Bezstarostná, klidná, velká bojovnice. Zajímavé je, že za celou svoji florbalovou kariéru nebyla ani jednou vyloučená. Umí zachovat chladnou hlavu, prostě kliďas. Tahle slečna je velice sportovní typ. Je schopná si dát několikakilometrový okruh na běžkách, nebo se válet v bahně na GladiatorRace. Každopádně i u takových náročných aktivit vypadá pořád dobře a úsměvů má stále na rozdávání. Je to týmové sluníčko.


Generální
partner

Partneři
klubu