Prázdniny jsou v plném proudu a jako každý rok i letos se další měsíc ponese ve znamení letního soustředění naší mládeže. I letos budeme "okupovat" tradiční letní bašty - mládež od přípravek po starší žáky a žákyně hostí každoročně Smržovka a pro starší kategorie dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek je pak připraveno zázemí v Jilemnici. V tomto článku pak budeme průběhy jednotlivých soustředění a kategorií tradičně sledovat a přinášet Vám aktuální informace. Sledujte proto nejen tento článek, ale samozřejmě také naše oficiální kanály na sociálních sítích.

MLADŠÍ A STARŠÍ ŽÁKYNĚ (Smržovka, 15.8. až 20.8.2018)

středa 15.8. 2018

Dnešním příjezdem jsme s mlžko-stržkami započali 4. smržovský turnus. A jak jinak, než obědem. Po něm jsme našli i trochu času na zchlazení v bazéně. Poté jsme už ale odpochodovali na první trénink, aby si holky zase po delší době osahaly hokejku a zkoordinovaly nohy.

Po tréninku už nás čekala na Karkulce večeře. A aby nebyly holky večer nevybouřené (což se mimochodem stejně nepovedlo), měly na programu dne ještě večerní trénink.

Po něm se naše divá zvěř už osprchovala a zalehla do postelí. Mladší už v 10 hodin ležely v postelích, u těch starších šlo o trochu delší proces. Tak dobrou noc!

čtvrtek 16. 8. 2018

Druhý den jsme odstartovali lehkým ranním výběhem. Po něm samozřejmě následovala snídaně. Po ní už jsme se po hlavě vrhla do tréninkové akce. V hale se pilovala přihrávka a na venkovním hřišti jsme se pobavili různými běhacími hrami.

Po obědě jsme se vydali na další tréninkový blok. V hale se pokračovalo v pilování přihrávky, venku jsme potrénovali koordinaci těla.

Po večeři (ke které byly mimochodem skvělé palačinky) nás čekal opět večerní trénink, který byl čistě herní.

Jelikož toho dneska holky měly dost, snad už budou unavenější, a tak to pro nás bude se zaháněním do postelí dneska snad jednodušší. ;)

pátek 17. 8. 2018

I pátek jsme se nastartovali ranní rozcvičkou a snídaní. Dopolední tréninkový plán byl jasný. V hale se pilovala střelba a místo venkovního tréninku jsme holky potrénovali v obratnosti v propůjčené školní tělocvičně. Po obědě se našel čas i na bazén.

Na odpoledním tréninku jsme pokračovali ve střelbě a venku si holky vzpružily těla posilovacím kruhovým tréninkem.

Po večeři nás dnes už nečekal trénink, a tak se holky zase zchladily v bazéně.

Večer nás čekala krátká týmová porada a stržky měly na programu videorozbor.

Teď už většina sbírá síly na zítra, tak snad jich posbírají dost. ;) 


Generální
partner

Partneři
klubu