Prázdniny jsou v plném proudu a jako každý rok i letos se další měsíc ponese ve znamení letního soustředění naší mládeže. I letos budeme "okupovat" tradiční letní bašty - mládež od přípravek po starší žáky a žákyně hostí každoročně Smržovka a pro starší kategorie dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek a také je pak připraveno zázemí v Jilemnici. Novinkou pak letos jsou zdvojená soustředění v rámci spolupráce Floorball Group, kdy se společně s Chodovskými týmy letos ve stejném konceptu soustředění představí i kluby, kategorie a týmy Start98 Praha-Kunratice a stejně tak složky Traverzy Mukařov / Chodov. V tomto článku pak budeme průběhy jednotlivých soustředění a kategorií tradičně sledovat a přinášet Vám aktuální informace. Sledujte proto nejen tento článek, ale samozřejmě také naše oficiální kanály na sociálních sítích.

; žáci (Smržovka, 19.8. až 24.8.2019)

Pondělí 19.8.2019

V 9 ráno jsme opustili uplakanou Prahu a skrz rozkopanou dálnici jsme se vydali do Smržovky na Červenou karkulku. Odpoledne nás čekala první tréninková jednotka, jejíž obsahem bylo hlavně kvalitní rozcvičení a následně florbalový kruháček, který měl klukům vrátit do rukou zpět florbalový cit, neboť se mnoho z nich přiznalo, že celé léto nedrželi hokejku. Večer jsme pak dali první kolo tradiční večerní hry, která měla slušné tempo a po jejím skončení přišel ještě první "dupací" trestík, který zapříčinil, že po večerce byl na chatě totální klid.

Úterý 20.8.2019

Úterní den pro nás začal poměrně brzy.Od osmi hodin vydatná a pestrá snídaně, po ní rychlí přesun do haly. 
Ještě než jsme stihli odejít z ubytovny rozšířil se náš trenérský kádr o dalšího člena. Dopoledne se neslo v znamení miniher a bylo ozvláštněno hodinou strávenou v místní tělocvičně na opičí dráze, kladině a obecně s pomůckama, které v normální sportovní hale téměř nenajdeme. 
Jednou z důležitých věcí, které jsme si v tělocvičně mohli vyzkoušet byli parakotouli a obecně jak správně padat aby na konci u autobusu bylo stejně zdravých hráčů, jako při odjezdu. 
Odpoledne opět přineslo opakování techniky a florbalových základů a poté loučení s Dejvem Podhráským, kterého čeká odlet s A-týmem do Falunu. 
K večeři byli výborné místní šunkofleky se zeleninou. Večer jsme opět dostali možnost si pořádně zahrát a dokonce se k nám připojili oba zbylí trenéři.   

Středa 21.8.2019

Do nového dne nás přivítalo nemilé počasí a ještě nemilejší informace o ránní rozcvičce. Lehký výběh do kopečka během mrholení nás dokonale probral a připravil na hrůzy, které si na nás trenérská dvojce připravila. Tyto domněnky nám naštěstí dopolední trénink nepotvrdil a tréneři si pro nás připravili super kruháček, po skupinkách, ve  kterém prověřili všechny naše florbalové schopnosti a halový fotbálek s trenéry v bráně...jak často můžete říct, že střílite po trenérovi?? Po obědě se trenérská skupina rozšířila o Eifela a Anče. Dále přišla na řadu střelba okořeněná tím, že nám Adam byl po každém kolečku schopen na videu ukázat naše vlastní schopnosti. Trénink pak byl završen štafetami v týmech, zaměřených na naši obratnost a koordinaci, nic však nepřebilo vybíjenou s 5 míči. Denní program byl nakonec zakončen hrou, ve které se do brány s nasazením života vrhl Viktor Vachuda a Kryštof Horák, zatímco Matěj Medal předvedl své umění v pozici obránce....nutno říci, že mezi hráči se neztratil. 


Generální
partner

Partneři
klubu