Prázdniny jsou v plném proudu, a přestože se virus snaží znepříjemňovat nám život, jako každý rok i letos se další měsíc ponese ve znamení letního soustředění naší mládeže. V letošním roce budeme za zpřísněných hygienických opatření "okupovat" Smržovku. V tomto článku pak budeme průběhy jednotlivých soustředění a kategorií tradičně sledovat a přinášet Vám aktuální informace. Sledujte proto nejen tento článek, ale samozřejmě také naše oficiální kanály na sociálních sítích.

SOUSTŘEDĚNÍ - TRAVERZA CHODOV (mladší žáci, starší žáci) 


1.den - Ve středu 12.8. přišla řada na soustředění i na naše družstvo stržů a mlžů z chodovské Traverzy. Po půl desáté jsme tedy vyrazili a po poklidné cestě jsme po cca hodině a čtvrt vystupovali u penzionu. Kluci se rychle ubytovali a pustili jsme se do prvního oběda. Po poledním klidu jsme pobrali věci a odebrali se na halu, kde nás čekal spojený trénink obou skupin. Po měsících klidu jsme začali volnějším tréninkem, který klukům osvěžil florbalové základy. Později následovala večeře a po ní i populární večerní herní trénink. Značná část kluků si volné chvíle ať už v odpoledním volnu nebo i po večerním tréninku vyplnila ping pongem. Ve 22:00 už se kluci zavřeli na pokoje a chystali se na večerku, která přišla o půl hodiny později. Tím jsme hladce ukončili první den soustředění a těšíme se na další!

2.den - Probrali jsme se do krásného slunečného dne a po bohatých švédských stolech na snídani vyrazili na dopolední tréninkový blok. Starší žáky čekala hodina a půl tréninku v hale, kde jsme projeli všeobecné cvičení na techniku, střelbu, zrychlení pohybu, nájezdy atd. Mladší žáci dostali stejnou časovou porci a v nedaleké tělocvičně pilovali nahrávky a techniku. Když jsme vytrávili řízek, který jsme dostali k obědu, čekal na nás další oddělený trénink obou kategorií. V hale nejprve mladší žáci zlepšovali další florbalové dovednosti, starší žáci zase začali s venkovním posilovacím kruháčem. Obě skupiny se po třičtvrtěhodině vystřídaly. Na bazén, bohužel vlivem počasí nedošlo, ale kluci si odpoledne zpestřili alespoň turnajem v ping pongu. Po večeři opět florbalový zápas a pak už jen večerka a další den byl za námi.

3.den - Začínáme opět poháněni sluníčkem a lahodnou snídaní. Dopoledne jsme věnovali půlenému tréninku, kde mladší žáci zahájili venku sportovními aktivitami a starší žáci trénovali v hale střelbu, rychlost a u některých cvičení prověřili i schopnost se soustředit na několik úkolů najednou. Skupiny se opět poctivě prostřídaly. Ještě před obědem stihly dvě skupiny mladších žáků otestovat místní vody v bazénu než se zkazilo počasí. K obědu jsme dostali výbornou kotletu a ta nás posilnila na odpolední blok. Mladší žáci zahájili trénink v hale na hodinu a půl. Starší žáci měli trénink kratší, za to intenzivnější. Svojí fyzičku otestovali venku na 20ti minutovce vytrvalostního běhu. Po návratu jsme pokračovali v ping pongovém turnaji pro zájemce. Po večeři tradičně zápas a po zápase už návrat na penzion na druhou večeři. Často přezdívaný kritický třetí den je tak úspěšně za námi a vyhlížíme zítřek.Generální
partner

Partneři
klubu