V neděli 21. března se lvice utkaly s týmem ze spodní části tabulky, s Tatranem. Eliška Vrátná se postarala o více jak polovinu branek svého týmu a dotáhla ho k vysoké výhře 14:0. Třetím gólem v zápase navíc překonala hranici 200 vstřelených branek v kariéře. Střešovice tak nevyužily možnost posunout se do elitní osmičky zajišťující play-off.

Už v druhé minutě zápasu se po souboji před bránou prosadila Řepková. Ve třetí minutě zvýšila Vrátná střelou tahem na 2:0. V těsném sledu se dále trefila dvakrát Tožičková a ještě jednou Vrátná. Lvice nepustily celou první třetinu Tatranky k míčku a odcházely do šaten s vedením 5:0.

Už od začátku druhé třetiny se chodovské hráčky dostávaly do šancí. Jednu z nich se podařilo proměnit Klímové. Hned minutu poté se znovu prosadila Vrátná a zkompletovala tím svůj hattrick. V 33. minutě se výstavní backhandovou střelou trefila Plášková. Vojáčková ke konci druhé třetiny přidala další gól lvic na 9:0 po krásné kombinaci s Anet Jarolímovou do prázné branky.

Začátek třetiny byl opět v režii Chodova, když Tožičková skórovala pěknou střelou od mantinelu. Během třetí třetiny vstřelily své góly také Jarolímová, Klímová, Beránková. Půl minuty před koncem ještě upravila skóre Vrátná. Holky tedy vyhrály zápas s vysokým skóre 15:0 a Kristýna Provázková se může pyšnit čistým kontem obdržených branek.

„Z naší strany hezké utkání, plné kombinačních a nátlakových akcí, takže platné také po kondiční stránce,“ pochvalovala si Michaela Marešová.

Poslední utkání v základní části extraligy žen odehrají děvčata 28.2. v 17:00 na Jižním Městě.